Art-ceramics
Number of items: 218
2900155
11048
441
Art-ceramics
Lázi János Hódmezővásárhely kis váza, jelzéssel, kopással, m: 11,5 cm
1 600 HUF
2897928
11049
441
Art-ceramics
Nagyméretű Mónus Ferenc Hódmezővásárhely falitál, kopásokkal, jelzéssel, d: 40,5 cm
1 000 HUF
2897635
11050
441
3400
Art-ceramics
Gálffy jelzéssel: Madaras tálka, kerámia, hibátlan, d: 13 cm
3 400 HUF
2897105
11051
441
4800
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi terv, Iparművész KSZ, retró ikebana váza, jelzéssel, hibátlan, h: 19,5 cm
4 800 HUF
2843131
11052
441
Art-ceramics
Bere István: Ikebana. Kerámia, hibátlan, d: 15 cm
2 400 HUF
2803982
11053
441
2200
Art-ceramics
Mihály Béla: Retró kínáló, jelzett, kis mázlepattanásokkal, 18x19 cm
2 200 HUF
2881863
11054
441
Art-ceramics
Fritz Gombocz osztrák iparművész kerámia tál. Kézzel festett, jelzett hibátlan 16x18 cm
2 400 HUF
2852666
11055
441
Art-ceramics
Mihály Béla: Ikebana. Jelzett, hibátlan, kis vízkőnyomok, d: 13x14 cm
1 000 HUF
2904800
11056
441
3200
Art-ceramics
B. Várdeák Ildikó (1929-2013) mázas, kézzel festett, kerámia dísztálka, jelzett, lepattanással, mázhibával, 13x12,5, m: 3 cm.
3 200 HUF
2862359
11057
441
Art-ceramics
Szabó Kata: Almádi. Kerámia fali dísz, fára applikálva, jelzett, hibátlan, 6x8 cm
3 000 HUF
2856176
11058
441
Art-ceramics
PJ jelzéssel: dísztál. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 29 cm
2 400 HUF
2530118
11059
441
Art-ceramics
Komlós Art Deco kosár, jelzett kerámia, erősen sérült. m: 17cm
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m