Art-ceramics
Number of items: 218
2895967
11012
441
Art-ceramics
Sződi Katalin (?-): Lány korsóval, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
10 000 HUF
2904488
11013
441
Art-ceramics
Bán Károly retró kerámia váza, jelzéssel, talpánál kis mázkopással, m: 30,5 cm
10 000 HUF
2703138
11014
441
Art-ceramics
Simon József: Samottos kerámia falikép, hibátlan, jelzett, 32x24 cm
12 000 HUF
2843121
11015
441
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Figurális váza. Mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
9 000 HUF
2783778
11016
441
6500
Art-ceramics
Erdélyi István: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
6 500 HUF
2902454
11017
441
Art-ceramics
Fórizsné Sárai Erzsébet: Férfi díszváza. Mázas kerámia. jelzett, hibátlan. 29 cm
6 000 HUF
2856171
11018
441
4800
Art-ceramics
Mihály Béla vörös-fekete retro kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
4 800 HUF
2862357
11019
441
Art-ceramics
Kerezsi Gyöngyi: Retró kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
5 000 HUF
2823395
11020
441
4600
Art-ceramics
4 600 HUF
2790260
11021
441
Art-ceramics
M jelzéssel: Retró kerámia lámpatest, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, kopásokkal, m: 19 cm
2 000 HUF
2783822
11022
441
Art-ceramics
Péter Ferenc gyertyatartó, hibátlan, jelzett m: 6 cm
2 400 HUF
2776881
11023
441
Art-ceramics
Péter Ferenc: Váza, jelzett, minimális mázhibával, m: 21 cm
2 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF
100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF
200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF
500.000 HUF
over 10.000.000 HUF
1.000.000 HUF
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m