Art-ceramics

Number of items: 218

Sződi Katalin (?-): Lány korsóval, mázas kerámia, jelzett, hibátlan, m: 25 cm
11012.

10 000 HUF

Bán Károly retró kerámia váza, jelzéssel, talpánál kis mázkopással, m: 30,5 cm
11013.

10 000 HUF

11014.

12 000 HUF

Fórizsné Sárai Erzsébet: Figurális váza. Mázas kerámia váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 15 cm
11015.

9 000 HUF
24,39
28,13

Erdélyi István: Retró váza, jelzett, hibátlan, m: 32 cm
11016.

6 500 HUF
17,62
20,31

Fórizsné Sárai Erzsébet: Férfi díszváza. Mázas kerámia. jelzett, hibátlan. 29 cm
11017.

6 000 HUF

Mihály Béla vörös-fekete retro kerámia váza. Mázas kerámia, kézzel festett, jelzett, hibátlan 21 cm
11018.

4 800 HUF
13,01
15,00

Kerezsi Gyöngyi: Retró kerámia tál, jelzett, hibátlan, d: 22 cm
11019.

5 000 HUF

11020.

4 600 HUF
12,47
14,38

M jelzéssel: Retró kerámia lámpatest, elektromos része javításra szorul, jelenlej lámpaként nem üzemeltethető, kopásokkal, m: 19 cm
11021.

2 000 HUF

Péter Ferenc gyertyatartó, hibátlan, jelzett m: 6 cm
11022.

2 400 HUF

Péter Ferenc: Váza, jelzett, minimális mázhibával, m: 21 cm
11023.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
up to 2.000.000 HUF 100.000 HUF
up to 5.000.000 HUF 200.000 HUF
up to 10.000.000 HUF 500.000 HUF
over 10.000.000 HUF 1.000.000 HUF