Books: Travelling, Local History

Number of items: 189

Magyarország múzeumai. Múzeumlátogatók kézikönyve. Szerk.: Balassa M. Iván. Bp., 2001, Vince. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
16746.

1 400 HUF
Petrik Iván: A pápai járás településeinek első említései. Pápa, 2016. Városi könyvtár. Kiadói kartonált papírkötésben
16747.

2 000 HUF
16748.

1 600 HUF
Heitler László: Pápa. - - grafikái a városról. Szerk. és bevezetést írta: Hermann István. Pápa, 1987., Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói műbőr-kötésben. Megjelent 2000 számozatlan és 200 számozott példányban. Ez számozatlan példány.
16749.

1 000 HUF
Győrffy István: Nagykunsági krónika. Karcag, 1922, Nagy és Kertész, 159+(1) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, viseltes, sérült állapotban, részben szétváló fűzéssel.
16750.

1 600 HUF
21
Bóna István: Heves város településtörténete az újkőkortól az Árpád-korig. Különlenyomat. Tanulmányok Hevesről. Heves 2001. Papírkötés, 29 p.
16751.

1 400 HUF
Horváth Károlyné: Clark Ádám. Közlekedési Múzeum Füzetei 4. Bp., 1968., Közlekedési Múzeum Füzetei. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.  Benne Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus jegyzeteivel papírlapokon.
16752.

1 200 HUF
Édesanyám rózsafája. Palóc népdalok. Összeáll.: Ág Tibor. Tőzsér Árpád bevezetőjével. Bratislava/Pozsony, 1974., Madách. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16753.

1 400 HUF
Váradi Antal: A régi Pest emlékeiből. A szerzőnek ötvenéves írói jubileumára kiadja a Jubileum Rendező Bizottsága. Bp.,1921, Pesti Könyvnyomda Rt., IV+320 p. Átkötött kartonált papírkötés, az eredeti papírborító felhasználásával, a címlapon kis szakadásokkal.
16754.

1 800 HUF
3 db német nyelvű útikönyv: Paris und Umgebung; Kleiner Führer durch die Schweiz; Brüssel und Antwerpen. Griebens Reiseführer Band 21., 24., 84. Berlin, 1905-1915, Albert Goldschmidt. Kihajtható térképekkel. Kiadói egészvászon-/papírkötés, vegyes, kissé viseltes állapotban.
16755.

2 000 HUF
16756.

1 400 HUF
Aviad Kleinberg: Panorama Israel - Israel 360°. Bnei Brak, é.n., Steimatzky. Rendkívül gazdag képanyaggal, színes, kihajtható panorámaképekkel. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16757.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF