Books: Travelling, Local History

Number of items: 189

16722.

2 000 HUF
Krist, Gustav: Dante pokla megvalósul. Pasol plenny. Ford. Berend Miklósné. Bp., 1937. Grill. Átkötött kopott egészvászon-kötésben
16723.

2 000 HUF
Tom Masters: St. Petersburg. London,2005,Lonley Planet. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötésben
16724.

2 800 HUF
7,57
8,24
16725.

2 800 HUF
7,57
8,24
A Vatikán. Francesco Papafava gondozásában, Francesco Margiotta Broglio előszavával. Bp., 1989, Corvina. Képekkel gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
16726.

1 000 HUF
Abbe, Patience - Abbe, Richard, Abbe Johnny: Három gyermek. Elmeséli kizárólag felnőtteknek tizenegy évi bolyongását a világ körül. Ford.: Földes Jolán. Bp., én., Palladis Rt. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, két kép javított, ragasztott.
16727.

1 000 HUF
Csaba Imre: Támadás menetből. Történetek Veszprém megye munkásmozgalmából emlékezések a mozgalom harcosaira. (1917-1945.) DEDIKÁLT! [Veszprém, 1968], Veszprém m. Lapkiadó Vállalat. Kiadói papírkötés. Megjelent 3200 példány.
16728.

1 200 HUF
Misztótfalu mezőváros jegyzőkönyve 1596-1803. Sajtó alá rendezte Király László. Az utószót írta Dankó Imre. Összeáll.: Baraczka István. Bp. - Debrecen, 1985., Európa - Alföldi Nyomda. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16729.

1 200 HUF
Hetényi Imre: Egy magyar diák kalandjai Ázsiában. Sebők Imre rajzaival illusztrált. Bp.,én., Tolnai. Kiadói kartonált papírkötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel.
16730.

1 000 HUF
A kolozsvári Báthory István alapította Líceum évkönyvei, 3 db: Tiltott évkönyv (1990), A talpra állás évkönyve (1991), Báthory - évkönyv (1996-1997.)
16731.

1 400 HUF
16732.

1 400 HUF
Erwin Benesch: Deutsch-Österreichs (Deutschösterreichs) Alpenwelt. Über Berg und Tal vom Bodensee bis zum Wienerwald. München, 1937, Bruckmann. Első kiadás! 140 képpel illusztrált és egy térkép melléklettel. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kissé kopott borítóval.
16733.

2 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF