Historical documents, manuscripts

Number of items: 134

1946 Bárdossy László miniszterelnök lefoglalt villájáról szóló kettő darab levél az orosz parancsnokságnak a Nőszövetségtől
14174.

2 800 HUF
7,57
8,24
1947 A Magyar Közlekedésügyi Minisztérium Közúti Főosztály Vezetőjének aláírt üdvözlő levele + hozzá csatolt csoportkép, fotó kartonon, 23,5x15 cm
14175.

1 200 HUF
1948 Kézzel írt fizika jegyzetfüzet, sérült kötéssel, egy kijáró lappal.
14176.

1 200 HUF
cca 1950 A Fővárosi Szekérfuvarozási Vállalat kerékpréselési jegye, szép állapotban
14177.

2 000 HUF
1950 Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész részére kitüntetés alkalmából gratuláló levél Nagy Sándortól
14178.

800 HUF
cca 1950-1970 2x2 szobás iker lakóház, közművel, városias homlokzattal. Magyar Népköztársaság országos típusterv. Építési tervrajz-dokumentáció, 19 oldalon (hiányos), részben szétvált tűzéssel, helyenként sérült lapokkal, 43x30 cm
14179.

1 200 HUF
14180.

3 000 HUF
cca 1953 Vegyes újságcikk, és újságfotó kivágás gyűjtemény, az Arancsapatra vonatkozóan két füzetben +1 jegyzetfüzet a 6:3-as mérkőzés leírásával, rajzzal 8 p
14181.

2 800 HUF
7,57
8,24
1953 Ritvay Sándor miniszteri tanácsos (Építésügyi Minisztérium) névnapi köszöntése, gépelt vers, kollégái aláírásaival, jelzett grafikával, 29x24,5 cm
14182.

1 200 HUF
14183.

2 600 HUF
7,03
7,65
cca 1954 A Szabad Nép szerkesztőségének írt dokumentumok, amelyben a R(ákosi) M(átyás) Szerszám és Gépgyár pártértekezletéről ír az ismeretlen író, benne számos javítással, 31 + 11 sztl. lev.
14184.

1 400 HUF
cca 1959-1980 3 db emlékkönyv
14185.

cca 1959-1980 3 db emlékkönyv

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF