https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/
Tételek lista
Historical documents, manuscripts Number of items: 134
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2852351
14174
437
0
2800
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
1946 Bárdossy László miniszterelnök lefoglalt villájáról szóló kettő darab levél az orosz parancsnokságnak a Nőszövetségtől
Starting price:
2 800 HUF
2838355
14175
437
0
1200
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
1947 A Magyar Közlekedésügyi Minisztérium Közúti Főosztály Vezetőjének aláírt üdvözlő levele + hozzá csatolt csoportkép, fotó kartonon, 23,5x15 cm
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2742253
14176
437
0
1200
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
1948 Kézzel írt fizika jegyzetfüzet, sérült kötéssel, egy kijáró lappal.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2847499
14177
437
0
2000
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
cca 1950 A Fővárosi Szekérfuvarozási Vállalat kerékpréselési jegye, szép állapotban
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
2775531
14178
437
0
800
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
1950 Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész részére kitüntetés alkalmából gratuláló levél Nagy Sándortól
The item is not available
2846625
14179
437
0
1200
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
cca 1950-1970 2x2 szobás iker lakóház, közművel, városias homlokzattal. Magyar Népköztársaság országos típusterv. Építési tervrajz-dokumentáció, 19 oldalon (hiányos), részben szétvált tűzéssel, helyenként sérült lapokkal, 43x30 cm
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2634832
14180
437
0
3000
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
1952 Gábor György (1902-1973) újságíró, író, esztéta, műfordító, tanár amerikai előadásán készült aláírt fotólapja
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
2852537
14181
437
0
2800
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
cca 1953 Vegyes újságcikk, és újságfotó kivágás gyűjtemény, az Arancsapatra vonatkozóan két füzetben +1 jegyzetfüzet a 6:3-as mérkőzés leírásával, rajzzal 8 p
Starting price:
2 800 HUF
2838362
14182
437
0
1200
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
1953 Ritvay Sándor miniszteri tanácsos (Építésügyi Minisztérium) névnapi köszöntése, gépelt vers, kollégái aláírásaival, jelzett grafikával, 29x24,5 cm
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
2758509
14183
437
0
2600
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
1954 Sárdy Brutus (1892-1970) festőművész, restaurátor levele fiához, Sárdy Lóránt (1931-2014) festőművész, restaurátorhoz és feleségéhez, Kézdi-Kovács Lenkéhez, Kézdi-Kovács László (1864-1942) festőművész, műkritikus lányához, amelyben beszámol egy a a debreceni Déri Múzeumban két nap alatt elvégzendő munkájáról (feltehetően egy kép restaurálása ügyében) és találkozásával Nagy Tibor (1913-1978) újságíróval, az Élet és Tudomány olvasószerkesztőjével és rovatvezetőjével. Egyéb érdekes részlettel. Képeslapon, Sárdy Brutus autográf aláírásával.
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
2742355
14184
437
0
1400
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
cca 1954 A Szabad Nép szerkesztőségének írt dokumentumok, amelyben a R(ákosi) M(átyás) Szerszám és Gépgyár pártértekezletéről ír az ismeretlen író, benne számos javítással, 31 + 11 sztl. lev.
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
2817455
14185
437
0
2800
Historical documents, manuscripts
Other collectibles
cca 1959-1980 3 db emlékkönyv
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment