Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 307

Olvashatatlan jelzéssel, XX. eleje: Kalapok... (karikatúra Spányik Kornél, Márk Lajos stb. alakjaival). Ceruza, papír. Ernst Lajos gyűjteménye pecséttel. 20x26 cm. Üvegezett fakeretben.
10524.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
14 000 HUF
37,74
40,82
Minimum bid:
14 000 HUF
10525.

Available for bidding
42 000 HUF
113,21
122,45
Minimum bid:
42 000 HUF
10526.

Available for bidding
18 000 HUF
48,52
52,48
Minimum bid:
18 000 HUF
Jelzés nélkül, 1900-1930 körül: Patrona Hungariae, ora pro nobis. Vegyes technika, karton, kissé kopott. 50x33 cm
10527.

Available for bidding
7 000 HUF
18,87
20,41
Minimum bid:
7 000 HUF
Deák-Ébner Lajos után, L. jelzéssel: Hazatérő aratók. Olaj, vászon, kartonra kasírozva. 60x80 cm.
10528.

Available for bidding
15 000 HUF
40,43
43,73
Minimum bid:
15 000 HUF
10529.

Available for bidding
9 000 HUF
24,26
26,24
Minimum bid:
9 000 HUF
HL 1904 jelzéssel (Hegedűs László?): Ábrándozó. Pasztell, papír. Üvegezett, dekoratív, kissé sérült fakeretben. 34x34 cm.
10530.

Available for bidding
15 000 HUF
40,43
43,73
Minimum bid:
15 000 HUF
10531.

Available for bidding
48 000 HUF
129,38
139,94
Minimum bid:
48 000 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: A vihar. Ceruza, papír, üvegezett fakeretben. 10x18 cm
10532.

Available for bidding
9 000 HUF
24,26
26,24
Minimum bid:
9 000 HUF
10533.

Available for bidding
75 000 HUF
202,16
218,66
Minimum bid:
75 000 HUF
Jelzés nélkül, Jacob van Ruysdael (Ruisdael) után, XX. sz.: Téli táj. Olaj, vászon. 60,5x69,5 cm.
10534.

Available for bidding
22 000 HUF
59,30
64,14
Minimum bid:
22 000 HUF
Jelzés nélkül, feltehetően XX. sz. közepe: Kislány és férfi portréja. Kétoldalas. Olaj, karton. 49x31 cm
10535.

Available for bidding
5 000 HUF
13,48
14,58
Minimum bid:
5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 435:
From 24 January to 2 February
Viewing: from 30 January to 2 February
Item pick up from 6 February
Payment deadline is 17 February
Pay-off from 21 February

  Events

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.