Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 307

Szabó jelzéssel: Őszi táj. Olaj, karton, 28x44 cm. Dekoratív fakeretben.
10572.

3 000 HUF
Dienes jelzéssel: Ülő atléta. Ceruza, akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 22×16 cm
10573.

1 000 HUF
Szeredai jelzéssel: Csendélet. Olaj, fa. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 18x13 cm.
10574.

2 400 HUF
Csáki-Maronyák jelzéssel: Vitorlás. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Dekoratív. üvegezett, kissé sérült fakeretben, 17×23 cm
10575.

2 400 HUF
Dienes jelzéssel: Atléta. Ceruza, papír. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 24,5×16 cm
10576.

1 200 HUF
Futásfalvi Márton Piroska jelzéssel: Enteriőr. Tempera, papír. Üvegezett fakeretben, 37,5×46 cm.
10577.

3 000 HUF
Fried jelzéssel: Női portré. Olaj, karton. 22x16 cm. Dekoratív, üvegezett fakeretben.
10578.

2 600 HUF
7,03
7,65
Dienes jelzéssel: Tigris. Akvarell, papír. Üvegezett fakeretben, 19,5×30 cm
10579.

1 200 HUF
Komáromi Katz E jelzéssel: Enteriőr. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 30x49 cm
10580.

8 000 HUF
Domanovszky jelzéssel: Csendélet. Olaj, papír. Kissé sérült. 46x37,5 cm
10581.

3 000 HUF
Mille jelzéssel: Téli táj. Olaj, vászon, falemezen. 55×43 cm
10582.

6 500 HUF
17,57
19,12
Berkes Gyula 951 jelzéssel: Alpesi tó. Akvarell, papír, keret nélkül, a festék több helyen lekopott, foltos, szakadt 32x42 cm
10583.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF