Paintings and graphics - "signed" or "without sign"

Number of items: 307

Hajdú jelzéssel: Duna, színezett rézkarc, papír, paszpartuban, 29×39 cm
10620.

3 000 HUF
Koszta J jelzéssel: Portré. Olaj, karton, széleinél kissé sérült, 40x30 cm
10621.

9 000 HUF
24,32
26,47
17
Frank Frigyes jelzéssel: Portré. Szén, papír, 63,5x39 cm
10622.

2 000 HUF
Gulácsy L. jelzéssel: Táj. Olaj, falemez, kissé sérült. Fakeretben, 81x69 cm
10623.

9 000 HUF
24,32
26,47
SZCS jelzéssel: Lábbeli, 1991. Ceruza, papír. Üvegezett fakeretben. 26x27 cm.
10624.

5 000 HUF
Borbély jelzéssel: Női portré. Olaj, farost. 70x50 cm
10625.

6 000 HUF
Sajószentpétery jelzéssel: Locsoló lány. Olaj, vászon, dekoratív fakeretben. 40x50 cm
10626.

14 000 HUF
37,84
41,18
15
Nagy jelzéssel: Virágos udvar. Olaj, vászon. 36x42,5 cm.
10627.

2 600 HUF
7,03
7,65
18
SE jelzéssel: Csendélet. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 36x62 cm
10628.

4 000 HUF
K Grohs jelzéssel: Táj. Olaj, rétegelt falemez, kissé sérült. 54x74 cm
10629.

6 000 HUF
RR jelzéssel: Vitorlások. Olaj, vászon. 20×50 cm
10630.

2 000 HUF
Ott Z jelzéssel: Lány virágokkal. Olaj, fa. Kissé sérült. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 28×22,5 cm
10631.

5 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF