Number of items: 284

17590.

1 000 HUF
17591.

1 000 HUF
Reid, Mayne: A skalpvadászok. Átdolgozta: Kürthy Emil. Nasser Magda rajzaival. Bp., [1939], Révai. 192+(2) p. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
17592.

1 600 HUF
17593.

2 000 HUF
Babits Mihály: Recitativ. Bp., 1920, Táltos, 133+(3) p. Második kiadás. Átkötött bársonykötésben, helyenként kisebb lapszéli sérülésekkel. + Babits Mihállyal kapcsolatos régebbi újságkivágások, cikkek
17594.

2 000 HUF
17595.

1 000 HUF
17596.

1 000 HUF
17597.

1 000 HUF
17598.

1 000 HUF
Homéros: Ilias. Devecseri Gábor fordítása. Hn., 1952, Szépirodalmi. Egészbőr kötésben, kissé kopott kötéssel és borítóval, felső festett lapélekkel.
17599.

1 600 HUF
17600.

1 200 HUF
17601.

500 HUF
1,35
1,47

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF