Number of items: 284

Horgas Béla: Mihez közelebb. A szerző által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2007., Liget Műhely. A szerző rajzaival illusztrált. Kiadói papírkötés.
17566.

1 400 HUF
Hires gyermekek. Külföldi művekből fordította Tisza Etelka. Bp., é.n., Légrády. Kiadói aranyozott félvászon-kötésben, foltos, kissé kopott borítóval.
17567.

1 400 HUF
Horváth János: Kisfaludy Károly évtizede. Az 1820-as évek kisebb írói. Bp., 1936, Kókai Lajos. Kiadói papírkötés, aláhúzásokkal, a borító részben elvált a gerinctől.
17568.

1 600 HUF
Kárpáthyné Nagy Rózsa: Élnünk kell. Bp., é.n. (cca 1940), Stádium, 277 p. Kiadói egészvászon-kötés, sérült, a fűzéstől elváló borítóval, kissé fakó gerinccel. A szerző által DEDIKÁLT példány!
17569.

2 000 HUF
Szabó Ferenc: Világnézetek harca. Mai írók és gondolkodók. Louvain, 1963, Collegium Hungaricum. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, kis kopásnyomokkal a borítón.
17570.

2 400 HUF
1945 Szép Szó Almanach. Bp., 1945., Officina. Benne Reményik Zsigmond, Nagy Lajos, Radnóti Miklós, Kassák Lajos, Füst Milán, Vas István, és mások. Valamint Bortnyik Sándor 1 rajza. Kiadói papírkötés.
17571.

2 000 HUF
9
Berkessy Ferenc: A nagy üzlet. A szerző által dedikált! Colombó, 1987, KISKO. Kiadói papírkötés, kopott gerinccel, kissé foltos borítóval.
17572.

2 000 HUF
1972 Dán Róbert 2 műve: Péchy Simon Psalteriumának variánsa.; A szombatos kódexirodalomhoz. A szerző, Dán Róbert (1936-1986) művelődéstörténész által Zöldhelyi Zsuzsa (1928-2015) irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példányok. Bp., 1972., Akadémiai Nyomda. Különlenyomatok. Kiadói papírkötés
17573.

2 000 HUF
2 db könyv - Sík Sándor(összeáll.): Kölcsey Ferenc. Az ember, a gondolkodó, az író. + Alszeghy Zsolt(összeáll.): Vörösmarty Mihály élete, tanítása, jelentősége. Bp., 1924. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
17574.

1 600 HUF
Széplaki Ede (szerk.): Magyar felköszöntők könyve. Bp., Eisler. Kiadói papírkötés, gerince sérült, kopottas állapotban.
17575.

2 000 HUF
ifj. Gonda Béla: Jó modor, jó társaság. Az úri elegáns élet művészete. Bp., 1919, Szerző. Kiadói papírkötés, néhol ceruzás aláírásokkal, gerinc sérült, kopottas állapotban.
17576.

1 800 HUF
Benoit, Pierre: Nyugat asszonya. Ford.: Rejtő Jenő. Bp., 1936, Nova, 208 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas, fakó, sérült gerinccel.
17577.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF