Number of items: 284

Babits Mihály: Timár Virgil fia. Bp., 1922, Athenaeum, 180 p. Első kiadás. Korabeli egészvászon-kötésben, fakó gerinccel, néhány lap foltos.
17578.

2 400 HUF
Edgar Rice Burroughs Tarzan-sorozatának 2 kötete: Tarzan, a dzsungel fia; Tarzan visszatérése. Ford.: Songárdy Gábor. Kalandos Könyvek. Bp., 1956-1957, Kossuth. Kiadói illusztrált papírkötés, sérült borítókkal.
17579.

2 400 HUF
17580.

800 HUF
Benedek Elek: Egy székely diák élete. A borító és az illusztrációk Jaschik Álmos munkái. Bp., én., Pantheon. Kiadói félvászon-kötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé foltos lapszélekkel, possessori bejegyzésekkel, ex libris-szel.
17581.

800 HUF
Lauka Gusztáv: A mit a nők legjobban szeretnek - Szerelem dalok. Pest, 1864. Kugler Adolf. 192p. Kiadói, aranyozott, foltos egészvászon kötésben. Utolsó lapon néhány firkával. Ritka. 11 cm
17582.

5 000 HUF
Bokor Pál: A siker neve Oscar. Bp., 2007., Atlantic Press. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
17583.

1 000 HUF
Farrére, Claude: Az örök élet háza. Ford.: Kállay Miklós. Békéscsaba, 1918, Tevan. Fantasztikus, misztikus regény. Az eredeti elülső avantgárd illusztrált papírborítótót bekötötték. Átkötött félvászon-kötés.
17584.

2 600 HUF
7,03
7,65
Hans Sach farsangi komédiái. Ford.: Angyal Géza. Régiségek-Ritkaságok VI. Bp., 1923., Amicus, 103 p. Kiadói papírkötés. Számozatlan példány.
17585.

1 600 HUF
Karinthy Frigyes: Martinovics. Hincz Gyula rajzaival. Bp., 1947, Új Idők (Singer és Wolfner), 30+(2) p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, a lapok tetején kis ázásnyommal, felvágatlan lapokkal, intézményi bélyegzőkkel.
17586.

1 400 HUF
Szabó Dezső: A kötél legendája. Bp., 1934, Ludas Mátyás, 68 p. Második kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal, sérült lapszélekkel.
17587.

1 200 HUF
17588.

1 000 HUF
Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17589.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF