Number of items: 284

Aurora. Hazai almanach. 1837. Alapítá Kisfaludy Károly. Folytatja Bajza. Budán, 1837., Magyar Királyi Egyetem,4+3-404+4 p. A kötetben többek között Bajza József, Fáy András, Czuczor Gergely, Vajda János és mások első közlésben megjelent művei találhatók, valamint: Vörösmarty Mihály Szózata ebben a kötetben jelent meg először nyomtatásban. Átkötött egészbőr-kötésben, a metszetek (1+4 metszet), és az elejéről pár lap (4 sztl. lev, 1/2.) hiányzik, 4 lap szélein kis szakadásokkal, foltos lapokkal, a lapokon aranyozás nyomaival.
17470.

16 000 HUF
43,24
47,06
17471.

20 000 HUF
54,05
58,82
Frank Reynolds-Michael McClure: Freewheelin Frank. Secretary of the Angels. As told to Michael McClure by Frank Reynolds. New York,1968,Grove Press. Angol nyelven. First printing. Evergreen Black Cat Book. Kiadói papírkötés. /  Frank Reynolds-Michael McClure: Freewheelin Frank. Secretary of the Angels. As told to Michael McClure by Frank Reynolds. New York,1968,Grove Press. In English language. First printing. Evergreen Black Cat Book. Paperback.
17472.

10 000 HUF
27,03
29,41
17473.

16 000 HUF
43,24
47,06
17474.

16 000 HUF
43,24
47,06
17475.

1 000 HUF
Révész Béla: Régi hárfa. Rudnay Gyula illusztrációival. A szerző, Révész Béla (1876-1944) zsidó származású magyar író, újságíró által Róna Éva (1907-1986) irodalomtörténész, műfordító részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(1938), Dante,(Általános-ny.), 34 sztl. lev.+ 6 (Rudnay Gyula illusztrációi.) t. A papírborító rajza és a kötet terve Bortnyik Sándor munkája. Kiadói illusztrált kartonált papírkötés, sérült gerinccel. + Révész Béláról szóló prospektussal.
17476.

8 000 HUF
17477.

12 000 HUF
32,43
35,29
17478.

10 000 HUF
27,03
29,41
17479.

6 000 HUF
9
17480.

8 000 HUF
17481.

10 000 HUF
27,03
29,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF