Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 216

Németország 1988. Konrad Adenauer - Charles De Gaulle / A francia-német együttműködés 25.évfordulója 1963-1988 francia és német nyelvű kétoldalas emlékérem kapszulában (30mm) T:1- patina Germany 1988. Konrad Adenauer - Charles De Gaulle / Le Traite Franco-Allemand de Cooperation - 25 Jahre Deutsch-Französischer Freundschaftsvertrag 1963-1988 french and german commemorative medallion in capsule C:AU patina
33135.

Németország 1988. "Konrad Adenauer - Charles De Gaulle / A francia-német együttműködés 25.évfordulója 1963-1988" francia és német nyelvű kétoldalas emlékérem kapszulában (30mm) T:1- patina Germany 1988. "Konrad Adenauer - Charles De Gaulle / Le Traite Franco-Allemand de Cooperation - 25 Jahre Deutsch-Französischer Freundschaftsvertrag 1963-1988" french and german commemorative medallion in capsule C:AU patina

1 200 HUF
Svédország 1990. Västergötland Labdarúgó Szövetség kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- Sweden 1990. Västergötland Football Association two-sided bronze commemorative medallion (42mm) C:AU
33136.

Svédország 1990. "Västergötland Labdarúgó Szövetség" kétoldalas bronz emlékérem (42mm) T:1- Sweden 1990. "Västergötland Football Association" two-sided bronze commemorative medallion (42mm) C:AU

1 000 HUF
Szovjetúnió ~1960-1980. A Breszti erőd hősei 5 darabos alumínium emlékérem és emlékplakett sorozat műanyag tartótokban (210x125mm) T:1- Soviet Union ~1960-1980. Heroes of the Brest Fortress 5 pieces aluminium commemorative medallion and plaque serie in plastic case (210x125mm) C:AU
33137.

Szovjetúnió ~1960-1980. "A Breszti erőd hősei" 5 darabos alumínium emlékérem és emlékplakett sorozat műanyag tartótokban (210x125mm) T:1- Soviet Union ~1960-1980. "Heroes of the Brest Fortress" 5 pieces aluminium commemorative medallion and plaque serie in plastic case (210x125mm) C:AU

3 000 HUF
Szovjetúnió 1966. Joseph Wenzel Radetzky kétoldalas aranyozott fém emlékérem díszdobozban (60mm) T:1- Soviet Union 1966. Joseph Wenzel Radetzky two-sided gold-plated metal commemorative medallion in gift box (60mm) C:AU
33138.

Szovjetúnió 1966. "Joseph Wenzel Radetzky" kétoldalas aranyozott fém emlékérem díszdobozban (60mm) T:1- Soviet Union 1966. "Joseph Wenzel Radetzky" two-sided gold-plated metal commemorative medallion in gift box (60mm) C:AU

2 000 HUF
Szovjetúnió 1974-1983. Híres emberek 5 darabos kétoldalas bronz emlékérem tétel (55-60mm) T:1- Soviet Union 1974-1983. Famous People 5 pieces two-sided bronze medallion lot (55-60mm) C:AU
33139.

Szovjetúnió 1974-1983. "Híres emberek" 5 darabos kétoldalas bronz emlékérem tétel (55-60mm) T:1- Soviet Union 1974-1983. "Famous People" 5 pieces two-sided bronze medallion lot (55-60mm) C:AU

3 000 HUF
Németország 1991. Paracelsus 1541. kétoldalas Br emlékérem B.H.Mayer gyártói jellel. Szign.:Werner Godec (37,5mm) T:1- patina, kis ph Germany 1991. Paracelsus 1541 two-sided Br commemorative medallion with B.H. Mayer makers mark. Sign.:Werner Godec (37,5mm) C:AU patina, small edge error
33140.

Németország 1991. "Paracelsus 1541." kétoldalas Br emlékérem "B.H.Mayer" gyártói jellel. Szign.:Werner Godec (37,5mm) T:1- patina, kis ph Germany 1991. "Paracelsus 1541" two-sided Br commemorative medallion with "B.H. Mayer" maker's mark. Sign.:Werner Godec (37,5mm) C:AU patina, small edge error

2 600 HUF
7,03
7,65
Németország ~1991. Brandenburgi kapu, Berlin kétoldalas jelzett Ag emlékérem (30,08g/986/40mm) T:1- (PP) patina Germany ~1991. Brandenburger Tor, Berlin two sided Ag commemorative medallion (30,08g/986/40mm) C:AU (PP) patina
33141.

Németország ~1991. "Brandenburgi kapu, Berlin" kétoldalas jelzett Ag emlékérem (30,08g/986/40mm) T:1- (PP) patina Germany ~1991. "Brandenburger Tor, Berlin" two sided Ag commemorative medallion (30,08g/986/40mm) C:AU (PP) patina

8 000 HUF
Németország 1992. A vasút története - Pufing Billy kétoldalas jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP ujjlenyomat, patina Germany 1992. History of Railroads - Pufing Billy two-sided hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP fingerprint, patina
33142.

Németország 1992. "A vasút története - Pufing Billy" kétoldalas jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP ujjlenyomat, patina Germany 1992. "History of Railroads - Pufing Billy" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP fingerprint, patina

6 000 HUF
Németország 1998. A vasút története - Blue train kétoldalas jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP patina Germany 1998. History of Railroads - Blue train two-sided hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP patina
33143.

Németország 1998. "A vasút története - Blue train" kétoldalas jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP patina Germany 1998. "History of Railroads - Blue train" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP patina

6 000 HUF
Németország 1998. A vasút története - Garratt-Locomotive - Black Beauty kétoldalas jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP ujjlenyomat, patina, kis karc Germany 1998. History of Railroads - Garratt-Locomotive - Black Beauty two-sided hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP fingerprint, patina, small scratch
33144.

Németország 1998. "A vasút története - Garratt-Locomotive - Black Beauty" kétoldalas jelzett Ag emlékérem tanúsítvánnyal (20g/0.999/40mm) T:PP ujjlenyomat, patina, kis karc Germany 1998. "History of Railroads - Garratt-Locomotive - Black Beauty" two-sided hallmarked Ag commemorative medallion with certificate (20g/0.999/40mm) C:PP fingerprint, patina, small scratch

6 000 HUF
Németország 1999. A Német Szövetségi Köztársaság 50 éve Cu-Ni + DN Berlin Németország fővárosa Cu-Ni T:1- (PP) folt Germany 1999. 50 Jahre Bundesrepublik Deutschland Cu-Ni + ND Berlin Hauptstadt Deutschlands Cu-Ni C:AU (PP) spotted
33145.

Németország 1999. "A Német Szövetségi Köztársaság 50 éve" Cu-Ni + DN "Berlin Németország fővárosa" Cu-Ni T:1- (PP) folt Germany 1999. "50 Jahre Bundesrepublik Deutschland" Cu-Ni + ND "Berlin Hauptstadt Deutschlands Cu-Ni C:AU (PP) spotted

3 000 HUF
Németország 2000. Gyógyszertár 2000 Taller bronz kétoldalas emlékérem (23mm) T:1- Germany 2000. Pharmacy 2000 Taller bronze two-sided commemorative medallion (23mm) C:AU
33146.

Németország 2000. "Gyógyszertár 2000 Taller" bronz kétoldalas emlékérem (23mm) T:1- Germany 2000. "Pharmacy 2000 Taller" bronze two-sided commemorative medallion (23mm) C:AU

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF