Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 216

Szovjetúnió 1986. Raffaello kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- Soviet Union 1986. Raffaello two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU
33207.

Szovjetúnió 1986. "Raffaello" kétoldalas bronz emlékérem (60mm) T:1- Soviet Union 1986. "Raffaello" two-sided bronze commemorative medallion (60mm) C:AU

2 000 HUF
Szovjetúnió 1988. Makarenko 1888-1939 / Makarenko születésének 100. évfordulója kétoldalas öntött bronz emlékérem eredeti tokban (75mm) T:1 Soviet Union 1988. Makarenko 1888-1939 / Makarenko 100th Anniversary two sided cast bronze commemorative medallion in original case (75mm) C:UNC
33208.

Szovjetúnió 1988. "Makarenko 1888-1939 / Makarenko születésének 100. évfordulója" kétoldalas öntött bronz emlékérem eredeti tokban (75mm) T:1 Soviet Union 1988. "Makarenko 1888-1939 / Makarenko 100th Anniversary" two sided cast bronze commemorative medallion in original case (75mm) C:UNC

3 000 HUF
Szovjetúnió DN. Ukrán Történeti Múzeum - Honvédő Háború / 1941-1945 kétoldalas Al emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (58mm) T:1 Soviet Union ND Ukrainian History Museum - Patriotic War / 1941-1945 two sided Al commemorative medallion in case with certificat (58mm) C:UNC
33209.

Szovjetúnió DN. "Ukrán Történeti Múzeum - Honvédő Háború / 1941-1945" kétoldalas Al emlékérem tokban, tanúsítvánnyal (58mm) T:1 Soviet Union ND "Ukrainian History Museum - Patriotic War / 1941-1945" two sided Al commemorative medallion in case with certificat (58mm) C:UNC

1 400 HUF
Szovjetunió DN 3 db plakett: egy porcelán, kettő fém. Moszkvai olimpia, Leningrád Ermitázs, Lenin mauzóleum 60-70 mm T:1-2
33210.

1 800 HUF
Szovjetunió DN Leningrádi nyári művészeti fesztivál Al emlékérem (3xklf) (57mm) T: 1- Soviet Union ND Leningrad Summer Scuplture Festival Al commemorative medallion (3xdiff) (57mm) C: AU
33211.

Szovjetunió DN "Leningrádi nyári művészeti fesztivál" Al emlékérem (3xklf) (57mm) T: 1- Soviet Union ND "Leningrad Summer Scuplture Festival" Al commemorative medallion (3xdiff) (57mm) C: AU

5 000 HUF
Szovjetunió DN Leningrád történelmi emlékei 5 db lakkozott aluminium emlékérem. 56-61 mm T:1,1- / Soviet Union ND Leningrad historical monuments 5 commemorative coins with lacquer 56-61 mm C: UNC, AU
33212.

5 000 HUF
Ukrajna 2001. Odessza-Brody olajvezeték kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem (32,27g/40mm) T:1- patina Ukraine 2001. Odesa-Brody Oil Pipeline two-sided, unmarked Ag commemorative medallion (32,27g/40mm) C:AU patina
33213.

Ukrajna 2001. "Odessza-Brody olajvezeték" kétoldalas jelzetlen Ag emlékérem (32,27g/40mm) T:1- patina Ukraine 2001. "Odesa-Brody Oil Pipeline" two-sided, unmarked Ag commemorative medallion (32,27g/40mm) C:AU patina

8 000 HUF
18
Vatikán 1970. VI. Pál pápa kétoldalas bronz emlékérem eredeti, pápai címerrel ellátott dísztokban. Szign.: Greco (44mm) T:1  Vatican 1970. Pope Paul VI two sided bronze medalion in original case with papal crest. Sign.: Greco (44mm) C:UNC
33214.

Vatikán 1970. "VI. Pál pápa" kétoldalas bronz emlékérem eredeti, pápai címerrel ellátott dísztokban. Szign.: Greco (44mm) T:1 Vatican 1970. "Pope Paul VI" two sided bronze medalion in original case with papal crest. Sign.: Greco (44mm) C:UNC

3 000 HUF
Vatikán 1975. VI. Pál kétoldalas aranyozott fém emlékérme (26mm) T:1- Vatican 1975. Paul VI two-sided gold-plated metal commemorative medallion (26mm) C:AU
33215.

Vatikán 1975. "VI. Pál" kétoldalas aranyozott fém emlékérme (26mm) T:1- Vatican 1975. "Paul VI" two-sided gold-plated metal commemorative medallion (26mm) C:AU

2 000 HUF
33216.

900 HUF
2,43
2,65
Edward Sitek (1940-2002) 1982. 100 éves a lengyel munkásmozgalom / Nagy proletariátus - SDKPiL, PPS-Lewica, KPP, PPR, PZPR kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (80mm) T: 1- folt Edward Sitek (1940-2002) 1982. 100 Lat Ruchu Robotniczego W Polsce / Wielki Proletariat - SDKPiL, PPS-Lewica, KPP, PPR, PZPR two sided bronze medallion in plastic case (80mm) C:AU spotted
33217.

Edward Sitek (1940-2002) 1982. "100 éves a lengyel munkásmozgalom / Nagy proletariátus - SDKPiL, PPS-Lewica, KPP, PPR, PZPR" kétoldalas bronz emlékérem műanyag tokban (80mm) T: 1- folt Edward Sitek (1940-2002) 1982. "100 Lat Ruchu Robotniczego W Polsce / Wielki Proletariat - SDKPiL, PPS-Lewica, KPP, PPR, PZPR" two sided bronze medallion in plastic case (80mm) C:AU spotted

5 000 HUF
1982. Jasna Gora 600 éves / II János Pál 3xklf ezüstözött Cu-Zn emlékérem (35mm) T:1-,2 kopott ezüstözés 1982. 600 Lat Jasnej Gory / Johannes Paulus II 3xdiff silver plated Cu-Zn commemorial medallion (35mm) C:AU-XF worn silver plating
33218.

1982. "Jasna Gora 600 éves / II János Pál" 3xklf ezüstözött Cu-Zn emlékérem (35mm) T:1-,2 kopott ezüstözés 1982. "600 Lat Jasnej Gory / Johannes Paulus II" 3xdiff silver plated Cu-Zn commemorial medallion (35mm) C:AU-XF worn silver plating

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF