Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 216

Németország 2008. Dr. Gerhard Dinger orvos és numizmatikus 70. születésnapja kétoldalas fém emlékérem (~72mm) T:2 Germany 2008. 70th Anniversary of Gerhard Dinger M.D. doctor and numismatic expert two-sided metal commemorative medallion (~72mm) C:XF
33147.

4 000 HUF
Németország DN Kiváló teljesítményért - Német Dolgozók Szövetsége Saarbrücken 1901 kétoldalas Ag emlékérem (10,09g/0,800/30mm) T:1-  Németország DN For excellent performance - Association of German Workers Saarbrücken 1901 two-sided Ag commeorative medallion (10,09g/0,800/30mm) C:AU
33148.

Németország DN "Kiváló teljesítményért - Német Dolgozók Szövetsége Saarbrücken 1901" kétoldalas Ag emlékérem (10,09g/0,800/30mm) T:1- Németország DN "For excellent performance - Association of German Workers Saarbrücken 1901" two-sided Ag commeorative medallion (10,09g/0,800/30mm) C:AU

3 000 HUF
Németország DN Kiváló teljesítményért - Német Dolgozók Szövetsége Saarbrücken 1903 kétoldalas Ag emlékérem (10,10g/0,800/30mm) T:1- Németország DN For excellent performance - Association of German Workers Saarbrücken 1903 two-sided Ag commeorative medallion (10,10g/0,800/30mm) C:AU
33149.

Németország DN "Kiváló teljesítményért - Német Dolgozók Szövetsége Saarbrücken 1903" kétoldalas Ag emlékérem (10,10g/0,800/30mm) T:1- Németország DN "For excellent performance - Association of German Workers Saarbrücken 1903" two-sided Ag commeorative medallion (10,10g/0,800/30mm) C:AU

3 000 HUF
Németország DN A munka becsülete / Bajor Ipartestület - sok éves hűséges szolgálatért kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, Carl Poellath - Schrobenhausen gyártói jellel. Szign.: Heinrich Wadere (50,98g/0,990/50mm) T:1- patina  Germany ND Ehre der Arbeit / Für Langjährige Treue Dienste vom Bayerischen Industriellen Verband two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion with Carl Poellath - Schrobenhausen makers mark. Sign.: Heinrich Wadere (50,98g/0,990/50mm) C:AU patina
33150.

Németország DN "A munka becsülete / Bajor Ipartestület - sok éves hűséges szolgálatért" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, "Carl Poellath - Schrobenhausen" gyártói jellel. Szign.: Heinrich Wadere (50,98g/0,990/50mm) T:1- patina Germany ND "Ehre der Arbeit / Für Langjährige Treue Dienste vom Bayerischen Industriellen Verband" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion with "Carl Poellath - Schrobenhausen" maker's mark. Sign.: Heinrich Wadere (50,98g/0,990/50mm) C:AU patina

18 000 HUF
48,65
52,94
Németország DN A munka becsülete / Bajor Ipartestület - sok éves hűséges szolgálatért kétoldalas jelzett aranyozott Ag emlékérem. Szign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) T:1- patina  Germany ND Ehre der Arbeit / Für Langjährige Treue Dienste vom Bayerischen Industriellen Verband two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) C:AU patina
33151.

Németország DN "A munka becsülete / Bajor Ipartestület - sok éves hűséges szolgálatért" kétoldalas jelzett aranyozott Ag emlékérem. Szign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) T:1- patina Germany ND "Ehre der Arbeit / Für Langjährige Treue Dienste vom Bayerischen Industriellen Verband" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion. Sign.: Heinrich Wadere (51,05g/0,990/50mm) C:AU patina

18 000 HUF
48,65
52,94
Németország DN Ehre der Arbeit kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, Carl Poellath - Schrobenhausen gyártói jellel. Szign.: Heinrich Wadere (51,02g/0,990/50mm) T:1- patina Germany ND Ehre der Arbeit two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion with Carl Poellath - Schrobenhausen makers mark. Sign.: Heinrich Wadere (51,02g/0,990/50mm) C:AU patina
33152.

Németország DN "Ehre der Arbeit" kétoldalas, peremen jelzett Ag emlékérem, "Carl Poellath - Schrobenhausen" gyártói jellel. Szign.: Heinrich Wadere (51,02g/0,990/50mm) T:1- patina Germany ND "Ehre der Arbeit" two-sided, hallmarked Ag commemorative medallion with "Carl Poellath - Schrobenhausen" maker's mark. Sign.: Heinrich Wadere (51,02g/0,990/50mm) C:AU patina

18 000 HUF
48,65
52,94
Németország DN. Albrecht Dürer: Imádkozó kezek alapján készült porcelán plakett a meisseni porcelánmanufaktúra jelzésével (102mm) papírtokban T:1 Germany ND. based on Albrecht Dürer: Praying Hands with the sign of Meissen porcelain manufactory (102mm) in paper case C:UNC
33153.

Németország DN. "Albrecht Dürer: Imádkozó kezek" alapján készült porcelán plakett a meisseni porcelánmanufaktúra jelzésével (102mm) papírtokban T:1 Germany ND. based on "Albrecht Dürer: Praying Hands" with the sign of Meissen porcelain manufactory (102mm) in paper case C:UNC

6 000 HUF
Németország DN Paracelsus ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2
33154.

Németország DN "Paracelsus" ezüstpatinázott Br emlékérem (40mm) T:1-,2

800 HUF
33155.

800 HUF
33156.

1 000 HUF
Németország DN Vaillant partnerség cca. 1900 kétoldalas Ag emlékérem (10,06g/0,800/30mm) T:1- (PP) Németország DN partnership has a long tradition at Vaillant cca. 1900 two-sided Ag commeorative medallion (10,06g/0,800/30mm) C:AU (PP)
33157.

Németország DN "Vaillant partnerség cca. 1900" kétoldalas Ag emlékérem (10,06g/0,800/30mm) T:1- (PP) Németország DN "partnership has a long tradition at Vaillant cca. 1900" two-sided Ag commeorative medallion (10,06g/0,800/30mm) C:AU (PP)

3 000 HUF
Németország DN Ipari és kereskedelmi kiállítás Rajna-Vesztfáliában egy német nemzeti művészeti kiállítással kombinálva Düsseldorfban 1902-ben kétoldalas Ag emlékérem (10,12g/0,800/30mm) T:1- Germany ND Industrial and Commercial Exhibition in Rhineland-Westphalia combined with a German National Art Exhibition in Düsseldorf in 1902 two-sided Ag commemorative medallion Industrie und gewerse ausstellung rheinland-westfalen verbunden mit einer deutsch-nationalen kunstausstellung düsseldorf 1902 (10,12g/0,800/30mm) T:AU
33158.

Németország DN "Ipari és kereskedelmi kiállítás Rajna-Vesztfáliában egy német nemzeti művészeti kiállítással kombinálva Düsseldorfban 1902-ben" kétoldalas Ag emlékérem (10,12g/0,800/30mm) T:1- Germany ND "Industrial and Commercial Exhibition in Rhineland-Westphalia combined with a German National Art Exhibition in Düsseldorf in 1902" two-sided Ag commemorative medallion "Industrie und gewerse ausstellung rheinland-westfalen verbunden mit einer deutsch-nationalen kunstausstellung düsseldorf 1902" (10,12g/0,800/30mm) T:AU

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF