Worldwide commemorative medallions and plaques

Number of items: 216

Német Demokratikus Köztársaság 1987. NDK Sebészeti Tásaság Medálja kétoldalas fém emlékérem kapszulában (40mm) T:1- patina German Democratic Republic 1987. Surgical society of the gdr pendant two-sided metal commemorative medallion in capsule (40mm) C:AU patina
33123.

Német Demokratikus Köztársaság 1987. "NDK Sebészeti Tásaság Medálja" kétoldalas fém emlékérem kapszulában (40mm) T:1- patina German Democratic Republic 1987. "Surgical society of the gdr pendant" two-sided metal commemorative medallion in capsule (40mm) C:AU patina

1 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1987. Christoph Wilhelm Hufeland / 20 éves a Numizmatikai Csoport kétoldalas bronz emlékérem, Szign.:Helmut König (40mm) T:1- German Democratic Republic 1987. Christoph Wilhelm Hufeland / 20 years specialist group numismatics Bad Langensal two-sided bronze commemorative medallion, Sign.:Helmut König (40mm) C:AU
33124.

1 800 HUF
33125.

1 800 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1988. Higiéniai Intézet Friedrich Loeffler 1888-1988 kétoldalas fém emlékérem (35mm) T:1- German Democratic Republic 1988. Hygiene Institute Friedrich Loeffler 1888-1988 two-sided metal commemorative medallion (35mm) C:AU
33126.

1 400 HUF
Német Demokratikus Köztársaság 1989. 50 éves a Sebészeti Klinika kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:1- kis patina German Democratic Republic 1989. Surgical Clinic is 50 years old two-sided bronze commemorative medallion (40mm) C:AU small patina
33127.

1 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság DN Nemzeti emlékhelyek - Buchenwald ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND Nationale Mahn- und Gedenkstätte Buchenwald silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina
33128.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Nemzeti emlékhelyek - Buchenwald" ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND "Nationale Mahn- und Gedenkstätte Buchenwald" silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina

4 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság DN Nemzeti emlékhelyek - Sachenhausen ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND Nationale Mahn- und Gedenkstätte Sachsehausen silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina
33129.

Német Demokratikus Köztársaság DN "Nemzeti emlékhelyek - Sachenhausen" ezüstözött bronz plakett (94x40mm) T:2 kopott ezüstözés, patina German Democratic Republic ND "Nationale Mahn- und Gedenkstätte Sachsehausen" silver plated bronze plaque (94x40) C:XF worn silver plating, patina

4 000 HUF
Német Demokratikus Köztársaság DN A. Bebel kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND A. Bebel ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissens makers mark (60x42mm) C:UNC
33130.

Német Demokratikus Köztársaság DN "A. Bebel" kerámia érem a Meisseni Porcelánmanufaktúra gyártói jelzésével (60x42mm) T:1 German Democratic Republic ND "A. Bebel" ceramic medal with Porcelain Manufactory of Meissen's maker's mark (60x42mm) C:UNC

1 600 HUF
NDK 4 db Meisseni kerámia és porcelán emlékérem: Berlin színház,. J. F. Böttger, 1922 Thomaskirche, 1923 Háborús emlékmű Meissen.(kb 36 mm) T: UNC, EF / GDR 4 Meissen porcelain and ceramic commemorative coins
33131.

2 400 HUF
Németország / NDK 1981. Nyikolaj Ivanovics Pirogov 1810-1881 / Az NDK Katonaorvostudományi Társasága kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:2 ph, karc Germany / GDR 1981. Nikolai Ivanovic Pirogow 1810-1881 / GDR Military Medical Society two-sided Br commemorative medallion (33mm) C:XF edge error, scratch
33132.

Németország / NDK 1981. "Nyikolaj Ivanovics Pirogov 1810-1881 / Az NDK Katonaorvostudományi Társasága" kétoldalas Br emlékérem (33mm) T:2 ph, karc Germany / GDR 1981. Nikolai Ivanovic Pirogow 1810-1881 / GDR Military Medical Society" two-sided Br commemorative medallion (33mm) C:XF edge error, scratch

1 800 HUF
Németország 1980. Sportlövészet 1590 / Lövész egyesület, Tuttlingen 1820. lövészeti díjérem (45mm) + DN Oskar von Miller 1855-1934 / Német Múzeum, München - pénzverőgép 1859 kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1,2- patina Germany 1980. Sportschiessen 1590 / Schützengesellschaft Schönblick Tuttlingen 1820 e.V. two sided award medal (45mm) + Oskar von Miller 1855-1934. / Deutsches Museum München - Münzprägemaschine 1859 two sided bronze medallion (30mm) C:UNC,XF patina
33133.

Németország 1980. "Sportlövészet 1590 / Lövész egyesület, Tuttlingen 1820." lövészeti díjérem (45mm) + DN "Oskar von Miller 1855-1934 / Német Múzeum, München - pénzverőgép 1859" kétoldalas bronz emlékérem (30mm) T:1,2- patina Germany 1980. "Sportschiessen 1590 / Schützengesellschaft Schönblick Tuttlingen 1820 e.V." two sided award medal (45mm) + "Oskar von Miller 1855-1934. / Deutsches Museum München - Münzprägemaschine 1859" two sided bronze medallion (30mm) C:UNC,XF patina

2 800 HUF
7,57
8,24
Németország 1987A Német Történeti Múzeum - Berlin címere 1709 ezüstözött Cu-Ni emlékérem kapszulában, dísztokban (40mm) T:PP Germany 1987A Museum für Deutsche Geschichte - Wappen des Vereinigten Berlin 1709 silver plated Cu-Ni commemorative medallion in capsule in case (40mm) C:PP
33134.

Németország 1987A "Német Történeti Múzeum - Berlin címere 1709" ezüstözött Cu-Ni emlékérem kapszulában, dísztokban (40mm) T:PP Germany 1987A "Museum für Deutsche Geschichte - Wappen des Vereinigten Berlin 1709" silver plated Cu-Ni commemorative medallion in capsule in case (40mm) C:PP

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF