Books: Travelling, Local History

Number of items: 177

Borsos Mihály - Horváth György: Magyarország rejtett kincsei. Historicum. Bp., 2007, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan műanyag zsugorfóliában.
16048.

3 000 HUF
Brian Johnson Barker: South Africa. The Beautiful. Editor: Peter Borchert. Cape Town,1991,Struik. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
16049.

1 600 HUF
16050.

1 200 HUF
Beck Zoltán: Vitális Imrének véres a fokosa. Népballadák Békés megyéből. Fekete könyvek kulturtörténeti sorozat 11. Békéscsaba, 1988, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottságának Tudományos-Koordinációs Szakbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. Készült 2000 példányban.
16051.

2 600 HUF
7,03
7,65
Fridtjof Nansen: Utazás az úszó jégen I-II. köt. Ford.: Zigány Árpád. A világjárás hősei. Bp., 1932, Utazási Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
16052.

1 400 HUF
16053.

2 400 HUF
16054.

2 800 HUF
7,57
8,24
16055.

2 000 HUF
2007 Jókai Budapestje. Szerk.: Rózsafalvi Zsuzsanna, Lugosi András. Budapesti Negyed. XV. évf. 3. sz. 2007. ősz (57. sz.). + Budapest Jókaija. XV. évf. 4. sz. 2007. tél. (58. sz.) Szerk.: Rózsafalvi Zsuzsanna, Lugosi András. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, bontatlan zsugorfóliában
16056.

2 400 HUF
16057.

2 200 HUF
5,95
6,47
16058.

1 200 HUF
2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 2. szám. 2007. nyár. Summázat és jövő. Kérdések és válaszok Budapest közelmúltjáról, jelenéről és jövőjéről. Szerk.: Zeke Gyula. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben,
16059.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF