Books: Travelling, Local History Number of items: 177
2778441
16048
434
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Borsos Mihály - Horváth György: Magyarország rejtett kincsei. Historicum. Bp., 2007, Kossuth. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, bontatlan műanyag zsugorfóliában.
3 000 HUF
2767238
16049
434
Other collectibles
Brian Johnson Barker: South Africa. The Beautiful. Editor: Peter Borchert. Cape Town,1991,Struik. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, a borítón kis kopásnyomokkal, jó állapotban.
1 600 HUF
2740052
16050
434
Other collectibles
1 200 HUF
2781739
16051
434
Other collectibles
Beck Zoltán: Vitális Imrének véres a fokosa. Népballadák Békés megyéből. Fekete könyvek kulturtörténeti sorozat 11. Békéscsaba, 1988, Békés Megyei Tanács Végrehajtó Bizottságának Tudományos-Koordinációs Szakbizottsága. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kopott papír védőborítóban. Készült 2000 példányban.
2 600 HUF
2774601
16052
434
Other collectibles
Fridtjof Nansen: Utazás az úszó jégen I-II. köt. Ford.: Zigány Árpád. A világjárás hősei. Bp., 1932, Utazási Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal.
1 400 HUF
2804246
16053
434
Other collectibles
2 400 HUF
2803958
16054
434
Other collectibles
2 800 HUF
2803629
16055
434
Other collectibles
2 000 HUF
2803627
16056
434
Other collectibles
2007 Jókai Budapestje. Szerk.: Rózsafalvi Zsuzsanna, Lugosi András. Budapesti Negyed. XV. évf. 3. sz. 2007. ősz (57. sz.). + Budapest Jókaija. XV. évf. 4. sz. 2007. tél. (58. sz.) Szerk.: Rózsafalvi Zsuzsanna, Lugosi András. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben, bontatlan zsugorfóliában
2 400 HUF
2811311
16057
434
2200
Other collectibles
2 200 HUF
2803637
16058
434
Other collectibles
2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 55. sz. 2007. tavasz. Amszterdam. Szerk.: Bérczes Tibor. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben.
1 200 HUF
2803633
16059
434
Other collectibles
2007 Budapesti Negyed. XV. évf. 2. szám. 2007. nyár. Summázat és jövő. Kérdések és válaszok Budapest közelmúltjáról, jelenéről és jövőjéről. Szerk.: Zeke Gyula. Bp.,2007, Budapest Főváros Levéltára. Kiadói papírkötésben,
1 200 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035