Books: Travelling, Local History

Number of items: 177

Ecsedy Gábor- Komáromy Miklós: Gyula város története és korabeli állapotának leírása 1832, 1834. Sajtó alá rendezte, jegyzetekkel ellátta és az utószót írta: Kósa László. Bibliotheca Bekesiensis 24. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1982, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (19./500) példány.
16036.

3 000 HUF
16037.

3 000 HUF
A népdalkutató Bartók Béla. Békés, Arad és Bihar megyékben. Bibliotheca Bekesiensis 21. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1981, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (20./500) példány.
16038.

3 000 HUF
11
16039.

3 000 HUF
Csomor János: Körösharsány krónikája. Sajtó alá rendezte és jegyzetekkel ellátta: Köteles Lajos. Bibliotheca Bekesiensis 19. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1980, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (20./500) példány.
16040.

3 000 HUF
Békés megye első nyomdásza, Réthy Lipót. Dokumentumok 1844-1858. Sajtó alá rendezték: Szabó Ferenc, Elek László. Bibliotheca Bekesiensis 14. Szerk.: Szabó Ferenc. Békéscsaba, 1977, Rózsa Ferenc Gimnázium,(Gyoma, Kner-ny.) Két melléklettel. Kiadói aranyozott kemény-kötés. Számozott (274./400) példány.
16041.

3 000 HUF
Tiberiu Mosoiu: Csodálatos utazás napkelet országában. Bratislava/Pozsony,én.,Eugen Prager. Kiadói papírkötés, kopott, kissé szakadt borítóval.
16042.

2 000 HUF
16043.

3 800 HUF
10,27
11,18
16044.

2 800 HUF
7,57
8,24
Franciaország (A Lonely Planet útikönyvsorozata alapján). Szerk.: Szalay Marianne. Bp., 2006, Park Könyvkiadó, 1084 p. Fotókkal, térképekkel illusztrálva. Kiadói papírkötés, felül a lapélek foltosak.
16045.

2 000 HUF
York. Pictorial Memories. H.n., 1998, Waterton Press Ltd. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
16046.

1 400 HUF
16047.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF