2 800 HUF
Költők albuma. Jelenkori magyar költők verseinek gyűjteménye. Szerk.: Radó Antal. Bp., 1904, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VIII+(2)+414 p. Ötödik kiadás. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé sérült borítóval, a címlapon "Szíves megemlítés czéljából" bélyegzéssel.