2 400 HUF
Stampfel-féle Tudományos Zsebkönyvtár 6 kötete: Gaal Mózes: A magyar irodalom története főbb vonásokban; Dr. Pröhle Vilmos: Rendszeres franczia nyeltan; Cseh Lajos: Magyarország oknyomozó története rövid előadásban; Mihalik József: A zománcz; Boros Rudolf: A rajzolás vezérfonala; Dr. Bartha József: A magyar művelődés története. (4., 6., 16., 63-64., 68-69., 100. sz.) Pozsony-Bp., 1899-1901, Stampfel Károly. Kiadói papírkötés, vegyes állapotban, közte több sérült, szétvált.