3 800 HUF
Svorényi József: Az ó-classica literatura vagy görög és római remek-irodalom' történelmének főbb pontjai. Eger, 1851., Érseki Főtanoda, IV+7-346+III+2 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos címlappal, kissé foltos lapokkal, egy hiányzó lappal (5/6.), néhány aláhúzással, a címlapon bejegyzésekkel.