Books: Minibooks Number of items: 73
2809694
17497
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Székelyhidi Ágoston: Kölcsey gondolatai. Debrecen, 1978, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (169./1000) példány.
1 400 HUF
2809682
17498
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Epper in mini. (Humoros, erotikus karikatúrák). Halle, 1982, Freiheit Verlag. Német nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
2809730
17499
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Kozák Mihály - Lakatos György: Hetvenöt év - száz aranyérem. Bp., 1977, Sportpropaganda. Kiadói műbőr-kötés, kopottas borítóval. Megjelent 5000 példányban (számozatlan példány).
1 000 HUF
2807714
17500
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Andruskó Károly: Ex minilibrisek a Miskolci és a Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtő Klubok tagjai részére. Andruskó Károly fametszetei. Miskolc-Szekszárd, 1975, Miskolci és Szekszárdi Miniatűrkönyv Gyűjtők Klubja. Kiadói műbőr-kötés, aranyozott lapélekkel, a borítón réz plakettel. Számozott (202./600) példány.
1 200 HUF
2810316
17501
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Bolgár Iván - Végh Oszkár: Könyvnyomtatás Magyarországon 1473-1702. Bp., 1973, Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással. Számozott (140./1000) példány.
1 200 HUF
2810374
17502
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Nagy Károly: Somsálybánya (1900-1980). Miskolc, 1985, Borsodi Szénbányák. Kiadói műbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval. Megjelent 500 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
1 000 HUF
2810293
17503
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Boldizsár Iván et al.: Egy hatvanéves fiatalember. (Emlékkönyv Siklósi Norbert 60. születésnapjára). H.n., 1984, k.n. Kiadói egészvászon-kötés, kissé koszos borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
1 000 HUF
2637741
17504
434
Books: Minibooks
Other collectibles
1 000 HUF
2638621
17505
434
Books: Minibooks
Other collectibles
1 600 HUF
2626184
17506
434
Books: Minibooks
Other collectibles
1 800 HUF
2506115
17507
434
Books: Minibooks
Other collectibles
2 000 HUF
2807849
17508
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Madách Imre: Az ember tragédiája. Részletek Madách Imre drámájából. Kass János 15 rézkarcával. 2 kötet Bp., 1975, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata, . számozott példány. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: