Books: Minibooks

Number of items: 73

-  A Hoffgreff-Heltai nyomda, a magyar tipográfia műhelye. Haiman György tanulmánya a Csízió hasonmásával. Bp., 1978. Minikönyv, számozott kiadás, kiadói aranyozott műbőr kötés, újszerű állapotban.
17473.

1 400 HUF
Bod Péter és a magyar nyomdászat. Hasonmások munkáiból. Haimann György bevezető tanulmányával. Budapest, 1975, Zrínyi-nyomda. Kiadói műbőr kötés, magyar, angol, német és orosz nyelven. Számozott (1500/712) példány.
17474.

1 200 HUF
Tolnai Kálmán: Halételek. Szeged, 1988, Somogyi Könyvtár-Dél-magyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Kiadói kemény-kötés. Megjelent 1000 példányban.
17475.

1 600 HUF
Tóth Péter - Zsámboki László: A borsodi szénbányászat a kapitalizmus korában (1849-1945). Miskolc, é.n., Borsodi Szénbányák. Kiadói műbőr-kötésben, kissé viseltes borítóval. Megjelent 600 példányban. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17476.

1 000 HUF
Ádám István - Sváb Antal: Szikszó 700 éves. Miskolc, 1980, Miskolci Miniatűr Könyvgyűjtők Klubja. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 600 példányban. Könyvárusi forgalomba nem került.
17477.

1 200 HUF
Erdélyi Helikon. Zsögödi Nagy Imre grafikái. Szerk.: Dr. Gróh Gáspás. Bp., Múzsák Közművelődési Kiadó. Kiadói papírkötés. Minikönyv
17478.

1 800 HUF
Kopasz Márta grafikái. Szerk.: Szelesi Zoltán. Szeged, 1974, Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűrkönyv Klub. Minikönyv, műbőr-kötésben, a borítón kis sérülés. Megjelent 540 példányban.
17479.

1 200 HUF
17480.

1 000 HUF
17481.

1 000 HUF
A Csepel Sport Club 75 éve. 1917-1987. Szerk.: L. Kelemen Gábor. Bp., 1987, Csepel Sport Club. Minikönyv. Kiadói kemény-kötés, foltos borítóval és foltos műanyag tokkal.
17482.

1 200 HUF
17483.

1 200 HUF
Magyar Ifjúság. 1957-1982. Minikönyv. Bp.,1982, Ifjusági Nyomda. Kiadói kemény-kötés. Kereskedelmi forgalomba nem került. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.
17484.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF