Books: Minibooks

Number of items: 73

Szakmunkások 1988 1988. Ságvári Nyomda dolgozói nincs példányszám Kereskedelmi forgalomba nem került
17509.

1 800 HUF
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Bp., 1979, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, . számozott példány, illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
17510.

1 600 HUF
Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1979 Pátria. Bibliofil, sorszámozott facsimile minkönyv kiadás, számozott
17511.

1 600 HUF
Minikönyv: Németh János: Magyarország nyomdáinak emlékezete. I.-II. kötet. Zrinyi 1977. Sorszámozott.
17512.

1 800 HUF
Szeretettel köszöntenek fiúnapon a Helikon brigád lányai (1981. április 1.) Bp., 1981, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással.
17513.

1 000 HUF
Erdélyi János köszöntése. Bp., 1979, k.n. Kiadói műbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
17514.

1 000 HUF
17515.

1 000 HUF
Megye a Duna-Tisza közén. Szerk.: Ablaka István, Sztrapák Ferenc. Kecskemét, 1984, Petőfi-ny. Minikönyv. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
17516.

1 200 HUF
1980 Az MSZMP XII. kongresszusára kiadott minikönyv-csomag: Harmincöt év a szabadság útján; A Magyar Szocialista Munkáspárt programnyilatkozata; A magyar kommunista mozgalom 60 éve. Eredeti műanyag tokban, fém jelvénnyel. Számozott (1092./1500).
17517.

1 400 HUF
5 db minikönyv - Kass János grafikái, Halételek, Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell, Könyvnyomtatás Magyarországon. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
17518.

1 000 HUF
Magyar Postabélyegek 1-8. kötet. 1951-1987. Bp.,1987, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói vászon-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozott példányok, piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került
17519.

5 000 HUF
13
33 db minikönyv, nem szocreál, érdekesek, benne szakácskönyv, Egyetemi Nyomda története, stb jó állapotban
17520.

8 000 HUF
10

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF