Books: Minibooks Number of items: 73
2807701
17509
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Szakmunkások 1988 1988. Ságvári Nyomda dolgozói nincs példányszám Kereskedelmi forgalomba nem került
1 800 HUF
2807708
17510
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Móricz Zsigmond: Hét krajcár. Bp., 1979, Kossuth Könyvkiadó. Minikönyv, . számozott példány, illusztrált, kiadói kartonált kötés, újszerű állapotban.
1 600 HUF
2807857
17511
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Heltai Gáspár: Ponciánus császár históriája. Bp., 1979 Pátria. Bibliofil, sorszámozott facsimile minkönyv kiadás, számozott
1 600 HUF
2807686
17512
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Minikönyv: Németh János: Magyarország nyomdáinak emlékezete. I.-II. kötet. Zrinyi 1977. Sorszámozott.
1 800 HUF
2810357
17513
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Szeretettel köszöntenek fiúnapon a Helikon brigád lányai (1981. április 1.) Bp., 1981, Magyar Helikon. Kiadói műbőr-kötés, kissé sérült borítással.
1 000 HUF
2810361
17514
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Erdélyi János köszöntése. Bp., 1979, k.n. Kiadói műbőr-kötés, kissé kopott borítóval. Kereskedelmi forgalomba nem került.
1 000 HUF
2637612
17515
434
Books: Minibooks
Other collectibles
1 000 HUF
2777109
17516
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Megye a Duna-Tisza közén. Szerk.: Ablaka István, Sztrapák Ferenc. Kecskemét, 1984, Petőfi-ny. Minikönyv. Kiadói egészvászon-kötés. Megjelent 500 példányban, számozatlan példány.
1 200 HUF
2807870
17517
434
Books: Minibooks
Other collectibles
1980 Az MSZMP XII. kongresszusára kiadott minikönyv-csomag: Harmincöt év a szabadság útján; A Magyar Szocialista Munkáspárt programnyilatkozata; A magyar kommunista mozgalom 60 éve. Eredeti műanyag tokban, fém jelvénnyel. Számozott (1092./1500).
1 400 HUF
2810762
17518
434
Books: Minibooks
Other collectibles
5 db minikönyv - Kass János grafikái, Halételek, Amit még a miniatűr könyvekről tudni kell, Könyvnyomtatás Magyarországon. Kötetenként változó kötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2807865
17519
434
Books: Minibooks
Other collectibles
Magyar Postabélyegek 1-8. kötet. 1951-1987. Bp.,1987, Állami Nyomda-Magyar Posta. Kiadói vászon-kötés. Készült 600-600 példányban. Számozott példányok, piros számozással. Kereskedelmi forgalomba nem került
5 000 HUF
2807666
17520
434
Books: Minibooks
Other collectibles
33 db minikönyv, nem szocreál, érdekesek, benne szakácskönyv, Egyetemi Nyomda története, stb jó állapotban
8 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035