Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 51

1927 szakácskönyve. Gyűjtötte 26 év tapasztalataiból: Fái Dezsőné. Uzhorod [Ungvár],1926, Genius Könyvnyomda, 277+6 p. Nagyon ritka ungvári kiadású szakácskönyv. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, foltos lapokkal.
17250.

6 000 HUF
16,17
17,49
37
Vaday József: Vincellérkönyv szőlőmunkások és gazdák részére. Szemléltető rajzokkal. Temesvár, é. n. Polatsek-féle Könyvkereskedés, (Uhrmann Henrik-ny.), 3-120+14 (hirdetések) p. Harmadik, javított kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé foltos elülső táblával, a címlap és az utolsó lap hiányzik.
17251.

2 800 HUF
7,55
8,16
23
Radvánszky Béla: Régi magyar szakácskönyvek. I. kötet. Bp., 1893., Athenaeum. Kiadói papírkötés, a hátsó borító pótolt, foltos, rajta bejegyzés, az utolsó lap foltos, az egyik sarkán hiány pár lap sarkán szamárfül.
17252.

3 800 HUF
10,24
11,08
13
Szakáts mesterségnek könyvetskéje. Bp.,1978, MÉM Infromációs Központ. Kiadói műbőr-kötés. Minikönyv.
17253.

2 000 HUF
5,39
5,83
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. Szeged, 1985, Somogyi Könyvtár-Dél-magyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Kiadói műbőr kötés. Megjelent 200 példányban! Minikönyv
17254.

5 000 HUF
13,48
14,58
Tolnai Kálmán: Horgászok szakácskönyve. Szeged, 1988, Dél-magyarországi Áramszolgáltató Vállalat-Szegedi Nyomda. Kiadói vászon kötés réz hallal. Megjelent 400 példányban! Minikönyv
17255.

4 000 HUF
10,78
11,66
Szakácskönyv. Bp.,1906., Pátria, 258+8 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, laza kötéssel, kijáró lapokkal, címlaphiánnyal, rossz, széteső állapotban.
17256.

2 400 HUF
6,47
7,00
17257.

1 000 HUF
2,92
10
17258.

2 000 HUF
5,39
5,83
Aujeszky László: Védekezés az időjárási károk ellen. Magyar Meteorológiai Társaság kiadvány 2. köt. Bp., 1930.,Magyar Meteorológiai Társaság. Kopott egészvászon-kötés, bekötött papírborítókkal.
17259.

1 600 HUF
4,31
4,66
17260.

1 000 HUF
2,92
17261.

600 HUF
1,62
1,75

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.