17256.
434. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
2 400 HUF
Szakácskönyv. Bp.,1906., Pátria, 258+8 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, hiányzó gerinccel, laza kötéssel, kijáró lapokkal, címlaphiánnyal, rossz, széteső állapotban.