17257.
434. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 000 HUF
10
Magyar Elek: Az ínyesmester szakácskönyve. Bp., 1932, Athenaeum, 510+1 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, javított, sérült gerinccel.