Number of items: 422

11400.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
90 000 HUF
231,96
236,84
Minimum bid:
90 000 HUF
Historizáló Zsolnay lámpa, kézzel festett porcelánfajansz, fa talp szerelékkel, lámpaernyővel, elektromos szerelékkel. jelzett: Családi pecsétes, 1880-90 körül. Szép állapotban.
11401.

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
66
Minimum bid:
90 000 HUF
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás kínáló, jelzett, hibátlan. 22,5x17,5cm
11402.

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
18
Minimum bid:
14 000 HUF
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás főzelékes tál, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm
11403.

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
Minimum bid:
18 000 HUF
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11404.

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
19
Minimum bid:
7 000 HUF
Herendi Viktória mintás, kosfejes kaspó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 14, m: 9,5 cm
11405.

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
10
Minimum bid:
8 500 HUF
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11406.

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
27
Minimum bid:
17 000 HUF
Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta.
11407.

Available for bidding
1 000 HUF
2,58
2,63
29
Minimum bid:
19 000 HUF
Hollóházi teniszező lány, kézzel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő kopásokkal, m: 20 cm
11408.

Available for bidding
18 000 HUF
46,39
47,37
Minimum bid:
18 000 HUF
Aquincum víziló. Tervezte: Ősz Szabó Antónia, 1969. Kézzel festett, jelzett, hibátlan h: 7 cm
11409.

Available for bidding
8 000 HUF
20,62
21,05
Minimum bid:
9 500 HUF
11410.

Available for bidding
48 000 HUF
123,71
126,32
Minimum bid:
48 000 HUF
Herendi Beethoven, fehér mázas és biscuit figura, jelzett, kopott, kosz nyomokkal, Tervező: Horvay János (1873-1944) m: 46 cm
11411.

Available for bidding
40 000 HUF
103,09
105,26
Minimum bid:
44 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.