Number of items: 422

Hollóházi Magyar szürke szarvasmarha. Tervező: Veress Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 7 cm
11412.

1 000 HUF
2,92
17
Herendi angyalka, kézzel festett, hibátlan, m: 8 cm
11413.

4 000 HUF
10,78
11,66
19
Simó József: Állat és virág 1978. Avantgard porcelán tányér. egyedi, kézzel festett, jelzett, hibátlan. 24 cm
11414.

18 000 HUF
48,52
52,48
Imari váza porcelán, palástján máz alatti kékkel, máz felett vörössel és arannyal festett akác ábrázolással. Korának megfelelő kopásokkal. Japán, Arita, 1910-20 körül, m: 53 cm
11415.

38 000 HUF
102,43
110,79
9
Halmos Ferenc (1931-): Kék kristály mázas váza, jelzett, hibátlan, m: 24,5cm
11416.

19 000 HUF
51,21
55,39
Tomor Maestrich made in Holland teáscsésze aljjal. Kézzel festett kínaizáló porcelán, jelzett, hibátlan, 1900-20 körül.
11417.

12 000 HUF
32,35
34,99
11418.

150 000 HUF
404,31
437,32
Herendi porcelán borívó, Tokaj felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm
11419.

Herendi porcelán borívó, "Tokaj" felirattal, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 18,5 cm

48 000 HUF
129,38
139,94
Antik Óherendi virágmintás tányér, jelzett, 1908, kopásokkal, d: 25,5 cm
11420.

20 000 HUF
53,91
58,31
Herendi Viktória mintás porcelán gyertyatartó / lámpatest, kézzel festett, kis kopásokkal. Jelzett. m: 15,5 cm
11421.

22 000 HUF
59,30
64,14
Herendi Zöld Küllő, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 15 cm
11422.

28 000 HUF
75,47
81,63
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11423.

30 000 HUF
80,86
87,46

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.