Number of items: 422

11400.

90 000 HUF
242,59
262,39
Historizáló Zsolnay lámpa, kézzel festett porcelánfajansz, fa talp szerelékkel, lámpaernyővel, elektromos szerelékkel. jelzett: Családi pecsétes, 1880-90 körül. Szép állapotban.
11401.

1 000 HUF
2,92
66
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás kínáló, jelzett, hibátlan. 22,5x17,5cm
11402.

1 000 HUF
2,92
27
Herendi BFR (BOUQUET de FRUITS) gyümölcs mintás főzelékes tál, jelzett, hibátlan. d: 24,5 cm
11403.

1 000 HUF
2,92
18
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 20 cm
11404.

1 000 HUF
2,92
23
Herendi Viktória mintás, kosfejes kaspó, kézzel festett, jelzett, kopásokkal, d: 14, m: 9,5 cm
11405.

1 000 HUF
2,92
25
Herendi táncoló juhász, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 29,5 cm
11406.

1 000 HUF
2,92
32
Herendi porcelán Déryné (Déry Istvánné Széppataki Róza (1793-1872), kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm. az első magyar opera-énekesnő, a vándorszínészet korának legnépszerűbb színésznője. Legnagyobb sikereit énekes szubrettként aratta.
11407.

1 000 HUF
2,92
34
Hollóházi teniszező lány, kézzel festett porcelán, jelzett, korának megfelelő kopásokkal, m: 20 cm
11408.

18 000 HUF
48,52
52,48
Aquincum víziló. Tervezte: Ősz Szabó Antónia, 1969. Kézzel festett, jelzett, hibátlan h: 7 cm
11409.

8 000 HUF
21,56
23,32
11410.

48 000 HUF
129,38
139,94
Herendi Beethoven, fehér mázas és biscuit figura, jelzett, kopott, kosz nyomokkal, Tervező: Horvay János (1873-1944) m: 46 cm
11411.

40 000 HUF
107,82
116,62

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.