Number of items: 296

Vörösmarty Mihály: Csongor és Tünde. Megjelent Vörösmarty születésének 100 esztendős évfordulója alkalmából. Bp., 1930, Könyvbarátok Szövetsége, (Kir. M. Egyetemi Nyomda), 100 p.+ 5 t. Kádár Lívia lapszámozáson belüli, öt egészoldalas rajzával. Bibliofil, keretdíszes lapokkal, külön erre a célra készült vízjegyes papíron (Diósgyőri Papírgyár.) Kiadói aranyozott egészvászon kötés, kopott borítóval.
17322.

1 400 HUF
Móra Ferenc: Négy apának egy lánya. Bp., é.n. Génius. Kiadói bőrkötésben kis kopással
17323.

1 600 HUF
Szabó Magda 5 műve: Ókút (1970), Alvók futása (1967), A Danaida (1964), Az Ajtó (1987), Megmaradt Szobotkának (1983.) Bp.,1964-1987.,Magvető-Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban, pár papírborítók kis szakadásokkal.
17324.

2 800 HUF
7,57
8,24
18
Szabó Magda 4 műve:  Mózes egy, huszonkettő. (1967., 1. kiadás.);  Megmaradt Szobotkának. (1983.,1. kiadás.); Disznótor, Pilátus. Szabó Magda művei.; Mondják meg Zsófikának. Szabó Magda művei. ;  Bp., 1967-1983,Magvető. Kiadói egészvászon-kötések, kiadói papír védőborítókban;
17325.

1 800 HUF
22
Tormay Cécile: Bujdosó Könyv. Szeged, 2009, Lazi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17326.

2 000 HUF
Faludy György: Pokolbeli víg napjaim. Bp., 1989. Magyar Világ Kiadó. Kiadói papírkötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban.
17327.

1 600 HUF
Petőfi-album. Szerk.: Bartók Lajos, Endrődi Sándor, Szana Tamás. Bp., 1898, Athenaeum, 1 (címkép) t.+VI+2+263 p.+ 6 t. + 8 (hasonmás) t. Nagyon gazdag szövegközti képanyaggal. Számos illusztrációval, kihajtható szövegközi mellékletekkel. Kiadói, festett, aranyozott, dombornyomásos vászon díszkötésben, márványmintás lapszélekkel, kopott, sérült
17328.

2 400 HUF
13
17329.

3 600 HUF
9,73
10,59
Czeizel Endre-Bárdossy Péter: Kertész Imre és a sors. Mit adtak a magyar zsidó-géniuszok a kultúránknak? Bp., 2014., Galenus. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17330.

1 800 HUF
Tamási Áron: Ábel trilógia. I-III. köt. I. köt.: Ábel a rengetegben. II. köt.: Ábel az országban. III. köt.: Ábel Amerikában. Kolozsvár, 1934, Erdélyi Szépmíves Céh. Kiadói festett egészvászon-kötés,
17331.

2 400 HUF
10 db Tamási Áron által írt, ill. róla szóló könyv: Tamási Áron: Hullámzó vőlegény. Bp., 1947, Révai. Első kiadás! Kiadói félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban. + Szólít a szülőföld; Vadrózsa ága; Ábel; Világ és holdvilág; Ragyog egy csillag; Jégtörő Mátyás; Rügyek és reménység; Taxner-Tóth Ernő: Tamási Áron; Féja Géza: Tamási Áron alkotásai és vallomásai tükrében. Vegyes állapotban.
17332.

2 400 HUF
17333.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF