Number of items: 296

17418.

1 400 HUF
Vöő Gabriella: Szaván fogjuk. Erdélyi magyar szólások. Székelyudvarhely, 1999, Erdélyi Gondolat. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17419.

1 200 HUF
Bodosi György: A nap hiánya. DEDIKÁLT! Bp.,1971.,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1800 példányban.
17420.

1 200 HUF
Bächer Iván: Ruccanások. A szerző, Bächer Iván (1957-2013) által dedikált. Bp., 2007., Ulpius-ház. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17421.

1 400 HUF
Sajó László: A kavics helye. A szerző által Somos Béla (1938-1?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1992, Századvég. Kiadói papírkötés.
17422.

1 200 HUF
Rieger Gyula: A bank, mint üzlet. Tébe Könyvtár 108. Bp., 1944, Tébe Kiadóvállalat, 198 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17423.

1 200 HUF
Hamsun, Knut: Pán. Glahn hadnagy följegyzéséből. Ford.: G. Beke Margit. (Bp.), é.n., Fővárosi Könyvkiadó, 189+(3) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés
17424.

1 800 HUF
Kucsera Ignácz: Legszükségesebb magyar és tót szavak gyűjteménye, egyszersmind nyelvgyakorló a magyar nyelv gyorsabb és könnyebb megtanulására. Segédkönyvül a tót néptanodai tanulóknak. Nyitra, 1883, Schempek Ede és Huszár István, 157+(1) p + XII t. (kihajtható). Negyedik kiadás. Kétnyelvű (magyar és szlovák). Átkötött félvászon-kötésben, viseltes állapotban, hiányos gerinccel.
17425.

1 000 HUF
Krúdy Gyula: A podolini kisértet. Bp., 1906, Rákosi Jenő, 259 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, helyenként laza, a fűzéstől elváló lapokkal.
17426.

1 200 HUF
Rátonyi Róbert: Ne vegyék komolyan! A szerző, Rátonyi Róbert (1923-1992) színművész, színházi rendező, humorista által Sivó Emil színházi rendező, író részére DEDIKÁLT példány. Rátonyi Róbert által Sivó Emilnek írt, Rátonyit ábrázoló nyomtatványon. Bp., 1971, Kozmosz. Kiadói papírkötés, rossz állapotban.
17427.

1 000 HUF
Rátonyi Róbert: Mulató a Nagymező utcában. A szerző, Rátonyi Róbert (1923-1992) színművész, színházi rendező, humorista által Sivó Emil színházi rendező, író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1987., IPV. Kiadói papírkötés, könyvtest elvált a borítótól, szétvált, sérült, amatőr módon javított kötéssel.
17428.

1 000 HUF
17429.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF