Number of items: 296

Szabó István: Földrészről földrészre. (Versek). Melbourne, 1991, szerzői magánkiadás. Tűzött papírkötésben.
17466.

900 HUF
2,43
2,65
Pierre Brisson: Bolond évek színháza. Gyergyai Albert fordító DEDIKÁCIÓJÁVAL. Kiadói papírkötésben, sérült.
17467.

2 000 HUF
17468.

1 200 HUF
Bajza összegyűjtött munkái V. kötet. Toldy Ferenc által. Pest, 1863, Heckenast. Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen címkenyomokkal, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel.
17469.

1 200 HUF
Bertha Bulcsu: Kommunizmus délutáni napfényben. Nagy Franciska (1943-2022) író, Bertha Bulcsu (1935-1997) író özvegye által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.
17470.

1 600 HUF
Tenczer Márton: Szerelmem, Lisi. Történetek az első európai világszépéről Tenczer Márton elbeszélése alapján. Bp., 2000., Mágus. Kiadói kartonált papírkötés
17471.

1 200 HUF
Rubén David González Gallego: Fehéren feketén. Ford.: Abonyi Réka. Bp., 2005., GABO. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17472.

1 000 HUF
Kiss József: Ünnepnapok. Cserna Károly rajzaival. Bp.,1888,Révai. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
17473.

1 600 HUF
Szakonyi Károly: Álomirodalom. A szerző,  Szentkuthy Miklós: Bianca Lanza di Casablanca. Naplóregény. 1946-47. Szerk. és az utószót írta: Tompa Mária. Benne a szerkesztő által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT kártyával. Pécs, 1994., Jelenkor. Kiadói kissé kopott papírkötés,
17474.

1 000 HUF
Tóth Bálint Péter: Szög a zsákból. Egy (f)ideális házasság története. hn., 2006, Mayer Aranka. Kiadói papírkötés
17475.

1 000 HUF
Uhrin Benedek: A római táncmulatság. A szépség áldozata II. kötete. DEDIKÁLT! Győr, 1991, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17476.

1 000 HUF
Rohrer Lászlóné Czipp Irén: Az utolsó kíntornász. Veszprém, 2008., Pro-Fi Print Kft. Kiadói papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal.
17477.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF