Number of items: 296

Kardos Árpád: Muskátli. Elbeszélések. A borító Mihalovits János festőművész munkája. Sopron, 1938., Székely és Társa, 142+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Ritka!
17454.

1 200 HUF
23
Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A szerző által Valkó Miklós törvényszéki bíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1924, Globus, 188+2 p. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, foltos, az elülső borító felső sarkán és néhány lap felső sarkán kis hiánnyal.
17455.

1 800 HUF
Rédey Tivadar: Kritikai dolgozatok és vázlatok. A szerző, Rédey Tivadar (1885-1953) könyvtáros, színház- és irodalomtörténész, az Országos Széchényi Könyvtár főigazgató-helyettese által dedikált példány. (Binder Jenő igazgató úrnak őszinte tisztelettel. (1)931. jan. 13.) Bp., 1931, Pfeifer Ferdinánd,(Zeidler Testvérek), 159+1 p. Papírkötés, bekötött, javított eredeti elülső papírborítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
17456.

Rédey Tivadar: Kritikai dolgozatok és vázlatok. A szerző, Rédey Tivadar (1885-1953) könyvtáros, színház- és irodalomtörténész, az Országos Széchényi Könyvtár főigazgató-helyettese által dedikált példány. ("Binder Jenő igazgató úrnak őszinte tisztelettel. (1)931. jan. 13.") Bp., 1931, Pfeifer Ferdinánd,(Zeidler Testvérek), 159+1 p. Papírkötés, bekötött, javított eredeti elülső papírborítóval, ceruzás aláhúzásokkal.

1 800 HUF
Andai Ernő: Az arckép. Novellák. DEDIKÁLT példány. Bp., 1922, Dick Manó, 77+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
17457.

1 800 HUF
17458.

1 000 HUF
17459.

1 000 HUF
Varga Zsigmond: Irgalmatlanul... ...Kegyelmesen. Paris, 1930., Union-Presse, 78 p. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült, kissé foltos borítóval. Felvágatlan lapokkal. Számozott (234/520) példány, kézi számozással.
17460.

1 400 HUF
Bessenyei György: Magyarországnak törvényes állása II. Magyar Irodalmi Ritkaságok 56. sz. Bp., (1941), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 70 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, felvágatlan példány. A borítón Jobbágy bélyegzéssel.
17461.

1 200 HUF
Dr. Viszota Gyula: Kisfaludy Károly hagyatéka. (Különnyomat A Kisfaludy-Társaság Évlapjai XXXVIII. számából). (Bp., 1903), Kisfaludy-Társaság, 81-154 p. Egészvászon-kötésben.
17462.

1 200 HUF
17463.

1 200 HUF
Perger István-Köves Pál-Varga Gergely-Németh Era-Gréczy Zsolt: Medgyessy. Bp., 2004, Ringier - Magyar Hírlap Könyvek. Kiadói papírkötés.
17464.

1 200 HUF
A magyar királyi vallás- és közoktatásügyi miniszter 1922. évi december hó 21-én 130.700/VIIIa sz. al. kiadott rendelete az iskoláztatási kötelesség teljesítésének biztosításáról szóló 1921. évi XXX. törvénycikk végrehajtása tárgyában 72p. Megviselt papírkötésben
17465.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF