https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 296

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Rimbaud, Arthur: Napfény és hús. Arthur Rimbaud minden verse, prózája és válogatott levelei. Vál., szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Bárdos László. Bp., 1989, Kozmosz Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
17490.

Rimbaud, Arthur: Napfény és hús. Arthur Rimbaud minden verse, prózája és válogatott levelei. Vál., szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Bárdos László. Bp., 1989, Kozmosz Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Les bibliothéques centrales et la construction des identités collectives. Edité par Frédéric Barbier et István Monok. LEurope en réseaux Vol. III. Leipzig, 2005. Leipzig Universitätsverlag. Német és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
17491.

Les bibliothéques centrales et la construction des identités collectives. Edité par Frédéric Barbier et István Monok. L'Europe en réseaux Vol. III. Leipzig, 2005. Leipzig Universitätsverlag. Német és francia nyelven. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Leleszy Béla: Nyugat felé! Budapest 1942. Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói vászon kötésben
17492.

Leleszy Béla: Nyugat felé! Budapest 1942. Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói vászon kötésben

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Illés Endre: Szakadékok. Bp., 1969, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
17493.

Illés Endre: Szakadékok. Bp., 1969, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
AK Füzetek sorozat 2 kötete (5., 6.):  Esterházyy Péter: Daisy, Nádas Péter: Nézőtér. Kiadói papírkötésben. Bp., 1983-1984., Magvető. Kiadói papírkötés.
17494.

AK Füzetek sorozat 2 kötete (5., 6.): Esterházyy Péter: Daisy, Nádas Péter: Nézőtér. Kiadói papírkötésben. Bp., 1983-1984., Magvető. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
P. Szathmáry Károly: Gondos András története vagy Legfőbb kincs az egészség. Jó Könyvek 47. Bp., ,Méhner Vilmos, foltos, szakadt, ceruzás bejegyzésekkel, 30+2 p.
17495.

P. Szathmáry Károly: Gondos András története vagy "Legfőbb kincs az egészség." Jó Könyvek 47. Bp., ,Méhner Vilmos, foltos, szakadt, ceruzás bejegyzésekkel, 30+2 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Fitz József: A magyar könyv története 1711-ig. (Fitz-Kéki: A magyar könyv története I. rész). Bp., 1959, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.
17496.

Fitz József: A magyar könyv története 1711-ig. (Fitz-Kéki: A magyar könyv története I. rész). Bp., 1959, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
2001 Átváltozások. 20-21. szám.: Szürrealizmus. Szerk.: Szánthó F. István. Bp., 2001, Átváltozások Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17497.

2001 Átváltozások. 20-21. szám.: Szürrealizmus. Szerk.: Szánthó F. István. Bp., 2001, Átváltozások Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
17498.

Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Francois Villon: Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp.,2002, Forever. Kiadói papírkötés
17499.

Francois Villon: Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp.,2002, Forever. Kiadói papírkötés

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Korrajzok XV-XVII. füzet: Beöthy Zsolt. Szerk.: Kőrösi László. Kortörténeti Könyvtár XV - XVII. füz. Bp., 1895., Pártia Rt., 200 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt,gyűrött borítóval, a címkép kijár.
17500.

Korrajzok XV-XVII. füzet: Beöthy Zsolt. Szerk.: Kőrösi László. Kortörténeti Könyvtár XV - XVII. füz. Bp., 1895., "Pártia" Rt., 200 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt,gyűrött borítóval, a címkép kijár.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., é.n., Dante. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
17501.

Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., é.n., Dante. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment