Number of items: 296

Hogyor József: A bércek titkai. Veszprém., 1984, Idegenforgalmi Hivatal. Papírkötés. Dedikált.
18509.

100 HUF
0,27
0,29
Hell Lajos: Az okszerű termelés és értékesítés. V. Ásványi és nagyipari termékek. Bp., 1932., Közélelmezés. Kiadói papírkötés, szakadt borítóval, foltos.
18510.

1 800 HUF
Bródy Sándor: Elmélkedések. Magyar Könyvtár 727-728. Bp.,[1914],Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt., 83+1 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, hiányos gerinccel, szétvált kötéssel, részben felvágatlan lapokkal, pár lapon szakadással.
18511.

100 HUF
0,27
0,29
Drotleff Zoltán: Lepréselt virágillat. Válogatott versek. Bp., 2014, Rím. Kiadói papírkötés. Dedikált
18512.

100 HUF
0,27
0,29
Bene Edit: Keserv - édes. Mór, 2015, Bene Edit. Kiadói papírkötés. Dedikált
18513.

100 HUF
0,27
0,29
Francois Villon: A szegény Villon tíz balladája és szép fegyverkovácsné panasza. Ford.: Szabó Lőrinc. Hincz Gyula (1904-1986) lapszámozáson belüli 18 egészoldalas rajzával. Bp., 1940, Singer és Wolfner,(Hungária-ny.), 71 p. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal, laza kötéssel, kissé foltos lapokkal.
18514.

800 HUF
18515.

1 800 HUF
18516.

800 HUF
18517.

800 HUF
Fekete István: Hú. Egy bagoly regénye. Kondor Lajos rajzaival. Bp.,1988,Móra. Ötödik kiadás. Kiadói papírkötés.
18518.

800 HUF
Fekete István: Kittenberger Kálmán élete. Kondor Lajos rajzaival. Bp., 1982, Móra. Negyedik kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, kis kopásnyomokkal.
18519.

800 HUF
Szerkesztő: Bíró András. Egy évtized. A Krúdy Gyula irodalmi kör antológiája. Bp., 1992. Kiadói papírkötés.
18520.

100 HUF
0,27
0,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: