https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 296

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. Stanislav Ostoje-Chrostowski fametszetes ex librisével, Mécs László aláírásával, sorszámozott példány. Kiadói félszvászon-kötés + hozzá egy vers kézirat és két gépirat
17526.

Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. Stanislav Ostoje-Chrostowski fametszetes ex librisével, Mécs László aláírásával, sorszámozott példány. Kiadói félszvászon-kötés + hozzá egy vers kézirat és két gépirat

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
4
Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.
17527.

Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
H. G. Wells 3 műve: Szenvedélyes barátok I-II. köt: Róna Imre., A tengeri tündér. Ford.: Kiss Dezső., Mr. Blettsworthy a kannibálok szigetén. Ford.: Szinnai Tivadar. 3 mű, összesen 4 kötet. Bp.,én,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzőkkel.
17528.

H. G. Wells 3 műve: Szenvedélyes barátok I-II. köt: Róna Imre., A tengeri tündér. Ford.: Kiss Dezső., Mr. Blettsworthy a kannibálok szigetén. Ford.: Szinnai Tivadar. 3 mű, összesen 4 kötet. Bp.,én,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzőkkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
Magyar költőnők antológiája. Összeállította: S. Sárdi Margit, Tóth László. Szerk.: F. Almási Éva. A két összeállító, Tóth László, S. Sárdi Margit, a lektor Jankovics József, a fotókat készítő művész Gottl Egon, valamint Benkő Andrea és egy azonosítatlan személy által, a könyv szerkesztője, F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
18500.

Magyar költőnők antológiája. Összeállította: S. Sárdi Margit, Tóth László. Szerk.: F. Almási Éva. A két összeállító, Tóth László, S. Sárdi Margit, a lektor Jankovics József, a fotókat készítő művész Gottl Egon, valamint Benkő Andrea és egy azonosítatlan személy által, a könyv szerkesztője, F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Debreczeni Árpád: Hindi nyelvkönyv magyaroknak. Bp.,1983, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Országos Központja. Kiadói papírkötés.  Megjelent 600 példányban.
18501.

Debreczeni Árpád: Hindi nyelvkönyv magyaroknak. Bp.,1983, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Országos Központja. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Táncsics: Summárium. Az ember, a gondolkodó, a politikus. Szerk.: Szemző Piroska. Bp,én., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
18502.

Táncsics: Summárium. Az ember, a gondolkodó, a politikus. Szerk.: Szemző Piroska. Bp,én., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
A hatvan éves MTSZ jubileumi évkönyve. Szerk.: Dr. Nagy Ferenc. Bp, 2008, Better Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
18503.

A hatvan éves MTSZ jubileumi évkönyve. Szerk.: Dr. Nagy Ferenc. Bp, 2008, Better Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
T. Tamás Ferenc: Új hang. 2017. Papírkötés. Dedikált.
18504.

T. Tamás Ferenc: Új hang. 2017. Papírkötés. Dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
Petrovich Ernő: Fények és árnyak. Bp., 2004, Panax. Kiadói papírkötés. Dedikált.
18505.

Petrovich Ernő: Fények és árnyak. Bp., 2004, Panax. Kiadói papírkötés. Dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0
Francois Villon: A nagy testamentum. Francois Villon Le Grand Testament. Ford.: Vas István. Bp., 1963., Magvető. Szántó Piroska rajzaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
18506.

Francois Villon: A nagy testamentum. Francois Villon Le Grand Testament. Ford.: Vas István. Bp., 1963., Magvető. Szántó Piroska rajzaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
18507.

Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.
18508.

Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.

 
The item is not available
Starting price:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

During the floor auction, you can follow the items that are currently being auctioned here, and you will be able to make an offer here.
Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment