Number of items: 296

17334.

3 000 HUF
2 db - Dömötör Sándor: Hetedhét országon túl + Asztalos Miklós: Vidám történetek Mátyás királyról. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17335.

3 200 HUF
8,65
9,41
17336.

5 000 HUF
Hajós József: Köteles Sámuel. Bukarest, 1969, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17337.

2 400 HUF
17338.

6 000 HUF
Szép Ernő: Valentine. Regény. Zádor István rajzaival. Bp., 1927, Singer és Wolfner, 231 p. Első kiadás. Számos szövegközi illusztrációval. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti illusztrált elülső papírborító bekötve.
17339.

5 000 HUF
Hartley, George: Philip Larkin 1922-1985, A Tribute. DEDIKÁLT! H.n., The Marvel Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17340.

3 200 HUF
8,65
9,41
Dicséret, Dicsőség. Emőd Tamás énekeskönyve az 1914-15. esztendőkből. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Balogh István lapszámozáson belüli 6 egész oldalas, színes, kőnyomatú grafikájával! Kiadói aranyozott félpergamen-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
17341.

3 800 HUF
10,27
11,18
17342.

2 200 HUF
5,95
6,47
17343.

5 000 HUF
17344.

1 800 HUF
17345.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF