Dr. Tóth Tihamér összegyűjtött munkái, I-V. köt.: A tiszta férfiúság; A művelt ifjú - Ne igyál!; A jellemes ifjú - Dohányzol?; A vallásos ifjú; Krisztus és az ifjú. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1935, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítókon helyenként kisebb kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
Vegyes Sivó Emil színházi rendező, író részére DEDIKÁLT könyvtétel, 7 db:
Bakó Márta: Rosszkor születtünk!; Így történt...; Fekete Sándor: Borostyán, a vándorszínész.; Az emberevő komédiája.; Bálint Lajos (mindkettő: Bálint Lajosné ajándékozási soraival): Mind csak színház; Színészek, táncosok, artisták.; Gellért Anikó-Ürmössy Anikó-Gellért Anikó: Parázslókő. (Gellért Anikó dedikációjával.)
Talbot, H. Fox : A természet irónja. Bp., 1994, HOGyF Editio. Reprint kiadás! Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban. "The Pencil of Nature by H. Fox Talbot" kísérőfüzettel (benne az eredeti kiadvány szövegével). Megjelent a "The Pencil of Nature", a világ első, fényképekkel illusztrált nyomdaterméke megjelenésének 150 éves évfordulóján, 1000 számozott példányban, ebből a 177. számú példány.
Mérleg sorozat 6 kötete:
Karl Jaspers: Bevezetés a filozófiába.;
Sigmund Freud: Mózes, Michelangel Mózese.;
Thomas de Quincey: Egy angol ópiumevő vallomásai.;
Mary McCarthy: Velence közelről.;
Montaigne: A tapasztalásról.;
Jean Blot: A Szent Hegy. Bp., 1983-1987.,Európa. Kiadói papírkötés.
M. Makkai Piroska-Weszely Tibor: Fiú és Apa. Bolyai János és Bolyai Farkas életéből fába metszette Makkai Piroska. A kísérőszöveget írta: Written by Weszely Tibor. Son and Father. From the lives of János Bolyai and Farkas Bolyai. Woodcuty by Piroska M. Makkai. Written by Tibor Weszely. [Bp.], 2003., Válasz. Magyar és angol nyelven. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.