Number of items: 296

Dr. Tóth Tihamér összegyűjtött munkái, I-V. köt.: A tiszta férfiúság; A művelt ifjú - Ne igyál!; A jellemes ifjú - Dohányzol?; A vallásos ifjú; Krisztus és az ifjú. Márton Lajos rajzaival. Bp., 1935, Szent István-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, a borítókon helyenként kisebb kopásnyomokkal, egyébként jó állapotban.
17286.

4 800 HUF
12,97
14,12
Vegyes Sivó Emil színházi rendező, író részére DEDIKÁLT könyvtétel, 7 db:  Bakó Márta: Rosszkor születtünk!; Így történt...; Fekete Sándor: Borostyán, a vándorszínész.; Az emberevő komédiája.; Bálint Lajos (mindkettő: Bálint Lajosné ajándékozási soraival): Mind csak színház; Színészek, táncosok, artisták.; Gellért Anikó-Ürmössy Anikó-Gellért Anikó: Parázslókő. (Gellért Anikó dedikációjával.)
17287.

4 000 HUF
Talbot, H. Fox : A természet irónja. Bp., 1994, HOGyF Editio. Reprint kiadás! Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban. The Pencil of Nature by H. Fox Talbot kísérőfüzettel (benne az eredeti kiadvány szövegével). Megjelent a The Pencil of Nature, a világ első, fényképekkel illusztrált nyomdaterméke megjelenésének 150 éves évfordulóján, 1000 számozott példányban, ebből a 177. számú példány.
17288.

Talbot, H. Fox : A természet irónja. Bp., 1994, HOGyF Editio. Reprint kiadás! Számos fekete-fehér képpel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, kissé sérült kiadói kartontokban. "The Pencil of Nature by H. Fox Talbot" kísérőfüzettel (benne az eredeti kiadvány szövegével). Megjelent a "The Pencil of Nature", a világ első, fényképekkel illusztrált nyomdaterméke megjelenésének 150 éves évfordulóján, 1000 számozott példányban, ebből a 177. számú példány.

3 000 HUF
17289.

2 400 HUF
Gárdonyi Géza: Göre Gábor Bíró úr Könyvei sorozat 9 kötete. Bp., én., KÖZDOK. Reprint. Kiadói papírkötés.
17290.

5 000 HUF
Mérleg sorozat 6 kötete:  Karl Jaspers: Bevezetés a filozófiába.;  Sigmund Freud: Mózes, Michelangel Mózese.;  Thomas de Quincey: Egy angol ópiumevő vallomásai.;  Mary McCarthy: Velence közelről.;  Montaigne: A tapasztalásról.;  Jean Blot: A Szent Hegy. Bp., 1983-1987.,Európa. Kiadói papírkötés.
17291.

4 800 HUF
12,97
14,12
M. Makkai Piroska-Weszely Tibor: Fiú és Apa. Bolyai János és Bolyai Farkas életéből fába metszette Makkai Piroska. A kísérőszöveget írta: Written by Weszely Tibor. Son and Father. From the lives of János Bolyai and Farkas Bolyai. Woodcuty by Piroska M. Makkai. Written by Tibor Weszely. [Bp.], 2003., Válasz. Magyar és angol nyelven. Kiadói kemény-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17292.

4 000 HUF
Fedák Sári: Útközben. Beszélgetés a barátommal. 1-2. kötet. Szerző által aláírt példány! Budapest, 1929. Szöllősi. Szakadt kiadói papírkötésben
17293.

4 000 HUF
Márai Sándor: Csutora. Bp., 1946., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, javított, illusztrált papír védőborítóban.
17294.

3 000 HUF
Márai Sándor: Vendégjáték Bolzanoban. Bp., 1943., Révai. Kiadói félvászon-kötés, kiadói szakadt, kissé hiányos illusztrált papír védőborítóban, foltos, kopott borítóval, a könyvtest nagyrészt elvált a borítótól.
17295.

3 000 HUF
Cs. Szabó László: Haza és nagyvilág. (Bp.), (1942), Franklin-Társulat, 360+(4) p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, jó állapotban
17296.

2 000 HUF
Cs. Szabó László: Márvány és babér. Versek Itáliáról. Bp., (1947), Officina, 460+(4) p. + 16 t. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, illusztrált, sérült kiadói papír védőborítóban, nylon védőfóliával.
17297.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF