Number of items: 296

Cs. Szabó László: Két part. Bp., 1946, Révai, 297 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17298.

1 800 HUF
17299.

3 000 HUF
B. Eötvös József: A karthausi. Egy kötetben. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, 1 (díszcímlap) t. + 482 p. Ötödik, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, bejegyzéssekkel, foltos lapokkal, körbevágott díszcímlappal, 320-335. oldalak között kijáró lapokkal.
17300.

2 800 HUF
7,57
8,24
Móricz Zsigmond ébresztése. Emlékkönyv. Szerk.: Darvas József. Bp., 1945., Sarló, 291+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. A kötet végén Móricz-bibliográfiával! Papírkötésben.
17301.

3 000 HUF
Hasznos kalauz. Útmutató az életben előforduló mindennemű tudnivalókra, ismeretekre nézve. Bp., 1899., Hornyánszky Viktor, XVI+313 p. Javított gerincű, illusztrált félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó lapon ceruzás jegyzetekkel.
17302.

3 000 HUF
Bereghy Endre: Nemzeti létünk veszedelme. I. füzet. Bp., 1911, Szerzői, (Élet-ny.), 24 p. Kiadói papírkötés.
17303.

Bereghy Endre: Nemzeti létünk veszedelme. I. füzet. Bp., 1911, Szerzői, ("Élet"-ny.), 24 p. Kiadói papírkötés.

3 000 HUF
1940 Erdélyi Kalendárium, amelyet az Úrnak 1940-ik esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete. Bp., 1940, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Officina), 32 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés
17304.

2 000 HUF
Weöres Sándor: Teomachia. Drámai költemény. Pécs, 1987, Baranya Megyei Könyvtár, 24+8 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17305.

3 000 HUF
Jankovics Marcell: Magyar porszemek. Pozsony, 1928., ,,Concordia, 268+2 p. Korabeli, aranyozott félbőrkötésben, a borítón kopásnyomokkal, az elülső tábla borításán kis hiánnyal.
17306.

Jankovics Marcell: Magyar porszemek. Pozsony, 1928., ,,Concordia", 268+2 p. Korabeli, aranyozott félbőrkötésben, a borítón kopásnyomokkal, az elülső tábla borításán kis hiánnyal.

2 000 HUF
Mécs László: Élőket nézek. Versek. Bp., [1938], Révai, 142 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, kissé hiányos gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. Bajor Ágost (1892-1958) Mécs Lászlót ábrázoló ex librisével, Mécs László (1895-1978) autográf aláírásával.
17307.

2 000 HUF
17
Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Bp.,én., Révai,(Pallas-ny.), 6+224 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó címlappal, és hiányzó hátsó szennylappal.
17308.

1 800 HUF
Mikszáth Kálmán: Apró gentry és a nép. Bp.,én., Révai,(Pallas-ny.), VIII+240 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen sérülésnyommal, hiányzó címlappal (IV/V.), az utolsó 2-3 lap hiányzik.
17309.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF