Maps

Number of items: 95

cca 1930-1940 Németh József - Koch István: Történelmi atlasz a magyar történelem tanításához. Bp., Magyar Földrajzi Intézet Rt., II+32 p. Kiadói tűzött papírkötés.
19623.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available
3 000 HUF
7,69
7,89
  Add to cart
  Remove
cca 1930-1940 A magyar glóbus. Csonka-Magyarország vármegyéinek atlasza. A Révai Irodalmi Intézet ajándéka a Révai Kis Lexikona megjelenése alkalmából. Bp., é.n., Révai, 4 p. + 7 t. Kiadói papírkötés, sérült borítóval.
19624.

Available
3 000 HUF
7,69
7,89
  Add to cart
  Remove
Hajts Lajos: A térképolvasás gyakorlati kézikönyve (a katonai térképek tartalma és használata), a Turistaság és Alpinizmus kiadása, szép állapotban, 72p
19625.

Available
4 000 HUF
10,26
10,53
  Add to cart
  Remove
cca 1970 ÁFOR üzemanyag töltő állomások Budapest és Magyarország leporello térkép laminálva
19626.

Available
1 600 HUF
4,10
4,21
  Add to cart
  Remove
1960 Pécs térképe utcajegyzékkel 36x36 cm szakadt borítóval
19627.

1 800 HUF
4,62
4,74
Hammer price:
1 800 HUF
cca 1890-1910 Magyarország a bécsi béke korában (1606), 1:3000000, tervezte Dr. Acsády Ignác, rajzolta Kogutowicz Manó, a Magyar Földrajzi Intézet Rt. kiadása, lap széle sérült, 28×33,5 cm
19628.

1 000 HUF
2,56
2,63
Hammer price:
1 400 HUF
1913 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1913. évre. Többek közreműködésével összeáll.: Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 2 t. + 70+37+(6) p. + 46 t. (színes térképek). Kiadói egészvászon-kötés, az elülső szennylap hiányzik.
19629.

2 800 HUF
7,18
7,37
Hammer price:
2 800 HUF
1923 Plan de Paris. Indicateur des rues. Métropolitain - Nord-Sud - autobus - tramways. Monuments de Paris. / Párizs utcajegyzéke és térképe (autóbusz- és villamosvonalak, nevezetességek). Párizs, 1923, Cartes Taride, 130+(6) p. + 1 (kihajtható) t. Francia nyelven. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19630.

1 200 HUF
3,08
3,16
Hammer price:
1 200 HUF
1938 Magyarország új északi határvidéke, kétoldalas Pesti Hírlap térkép, hajtva, jó állapotban 41x57 cm
19631.

4 000 HUF
10,26
10,53
Hammer price:
4 000 HUF
Budapest székesfőváros iskolai kirándulóvonatai 9.: Vác, Visegrád. Szerk.: Bodnár Gyula. Bp., 1935, Budapest Székesfőváros Házinyomdája. Térképekkel. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
19632.

Available
2 400 HUF
6,15
6,32
  Add to cart
  Remove
1883 Halaváts Gyula: Versecz és vidéke térképe vászon, színezett. 52x38 cm
19633.

Available
3 800 HUF
9,74
10,00
  Add to cart
  Remove
1895 Magyar korona országainak hegy- és vízrajzi térképe, terv. és rajz.: Kogutowicz Manó, kiadja Kogutowicz Manó és Ta Magy. Földrajzi Intézete, vászonra kasírozva, hatjások mentém kissé szakadt, korabeli lapszéli ceruzás jegyzetekkel, 32,5x44,5 cm
19634.

1 400 HUF
3,59
3,68
Hammer price:
1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.