https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Maps

Number of items: 95

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1971 Somogy megye, országos közutak térképe, 57×84 cm
19707.

1971 Somogy megye, országos közutak térképe, 57×84 cm

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
0
20 különféle retró és modern magyar várostérkép
19708.

20 különféle retró és modern magyar várostérkép

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
Zatta, Antonio (1757-1797): Li Governi di Sciampagna e Brie (Franciaország részének térképe). Di Nuova Projezione, 1777. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, határszínezett. Üvegezett fakeretben, 40x31 cm / Parts of France, old map, engraving, hand-coloured, framed
19709.

Zatta, Antonio (1757-1797): Li Governi di Sciampagna e Brie (Franciaország részének térképe). Di Nuova Projezione, 1777. Rézmetszet, papír, jelzett a metszeten, határszínezett. Üvegezett fakeretben, 40x31 cm / Parts of France, old map, engraving, hand-coloured, framed

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
cca 1880 Oroszország és Skandinávia (Russland und Skandinavien), térkép a Stieler-féle iskolai atlaszból, Gotha: Justus Perthes kiadása, 1: 10.000.000, 33x40 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, lap kissé foltos. / cca 1880 Map of Russia and Scandinavia, Stielers Schul-Atlas No.36., Gotha: Justus Perthes edition, framed, stains 33x40 cm
19710.

cca 1880 Oroszország és Skandinávia (Russland und Skandinavien), térkép a Stieler-féle iskolai atlaszból, Gotha: Justus Perthes kiadása, 1: 10.000.000, 33x40 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, lap kissé foltos. / cca 1880 Map of Russia and Scandinavia, Stieler's Schul-Atlas No.36., Gotha: Justus Perthes edition, framed, stains 33x40 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
10 db vegyes színes világtérkép cca 1900. 44x24 cm-ig
19711.

10 db vegyes színes világtérkép cca 1900. 44x24 cm-ig

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
1
cca 1850 Départment du Garonne (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, néhány apró folttal. / cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, framed, few small stains, 42x28 cm
19712.

cca 1850 Départment du Garonne (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, néhány apró folttal. / cca 1850 Map of Départment du Garonne (France), Atlas National Illustre, framed, few small stains, 42x28 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
cca 1850 Départment du Rhone (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, kissé foltos. / cca 1850 Map of Départment du Rhone (France), Atlas National Illustre, framed, stains, 42x28 cm
19713.

cca 1850 Départment du Rhone (Franciaország) térképe, Atlas National Illustre, 42x28 cm. Dekoratív üvegezett fakeretben, kissé foltos. / cca 1850 Map of Départment du Rhone (France), Atlas National Illustre, framed, stains, 42x28 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Number of bids:
0
Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed
19714.

Russia Asiatica (Az ázsiai Oroszország térképe), XVIII. sz. vége. Rézmetszet, papír, határszínezett. Zatta, Antonio és fiai kiadása. Üvegezett fakeretben, 32x42 cm / Asian Russia, old map, end of 18th century, engraving, hand-coloured, framed

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
Magyarország földtani térképe 25000-es sorozat Tornyosnémeti + Magyarország története térképmellékletek
19715.

Magyarország földtani térképe 25000-es sorozat Tornyosnémeti + Magyarország története térképmellékletek

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
2
cca 1900 Nagyigmánd, Tata és környéke katonai térkép 40x50 cm
19716.

cca 1900 Nagyigmánd, Tata és környéke katonai térkép 40x50 cm

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
7
cca 1912 Temesvár, katonai térkép, kissé foltos, alján vágásból eredő hiánnyal, 66x48 cm
19717.

cca 1912 Temesvár, katonai térkép, kissé foltos, alján vágásból eredő hiánnyal, 66x48 cm

 
Sold
Starting price:
900 HUF
2,43
EUR
,
2,65
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment