Maps

Number of items: 95

cca 1941 Magyarország politikai térképe, rajta a visszatért területekkel és Nagymagyarországgal, Bp., M. Kir. Állami Térképészeti Intézet, 26x38,5 cm Üvegezett fakeretben.
19635.

3 200 HUF
8,65
9,41
Budapest építészeti nevezetességei + Budapest grafikai látképe, 2 db modern, nagyméretű térkép, 63x63 cm és 100x70 cm
19636.

1 600 HUF
1990 Irán térképe, nagyméretű, kis szakadásokkal, 69x49 cm / Map of Iran, large-size, with small tears
19637.

1 600 HUF
cca 1920 Hedin Sven utazása Tibetben térkép 53x38 cm
19638.

1 800 HUF
2 db ritkább térkép 1876 Moravicza Vaskő bányatelkeinek geológiai átmetszete. Litográfia 69x24 cm + 1874 Az Ungvári hegység délnyugati részének földtani térképe. Rybár J. Litográfia. 32x25 cm
19639.

2 000 HUF
cca 1890 A Ligúr tengerpart térképe 33x26 cm + A Jeng Cze Kiang alsü szakaszának és deltájának a térképe. Cholnoky 30x22 cm
19640.

1 200 HUF
18
1925 Bp., Kogutowicz zsebatlasza az 1925. évre. Új sorozat, Magyar Néprajzi Társaság Emberföldrajzi Szakosztálya. Szép állapotban térkép melléklettel
19641.

4 000 HUF
Stadtplan von Budapest. Der Haupt - und Residenzstadt Ungarns, (Bp.), Stadtliches Fremdenverkehrs Amt, német nyelven, a hátoldalon fekete-fehér fotókkal, leírásokkal, szakadozott, javított. 45x41 cm
19642.

1 400 HUF
1912 Zsebatlasz naptárral és statisztikai adatokkal az 1912. évre. Többek közreműködésével összeáll.: Kogutowicz Károly. Bp., Magyar Földrajzi Intézet, 8 p. + 1 t. + XLII t. (színes térképek) + 128 p. Kiadói egészvászon-kötés, réz plakettel, kissé foltos borítóval, kissé laza fűzéssel, az elülső szennylap hiányzik.
19643.

2 400 HUF
1942 Lemberg város térképe utcajegyzékkel, 42×60 cm
19644.

2 000 HUF
10
1913 Bp., Atlasz a világtörténelem tanításához, szerk.: Kogutowicz Károly, 58p
19645.

1 200 HUF
cca 1923 Budapest Székesfőváros térképe, Bp., M. Kir. Állami Térképészet, 1:25.000, két részből áll, vászonra kasírozva, 3. kiadás, 84x47 cmx2
19646.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF