Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 21

Rovartani lapok. Havi folyóirat 1912. teljes évfolyam. szerk: Csiki Ernő. Bekötve egészvászon kötésben 191p.
17161.

4 000 HUF
10,31
10,53
Dr. Laufenaer Károly: Előadások az idegélet világából. Bp., 1899, K. M. Természettudományi Társulat. Félbőr kötés, aranyozott lapszélek, sérült gerinc, kopottas állapotban.
17162.

4 800 HUF
12,37
12,63
17163.

7 000 HUF
18,04
18,42
17164.

1 000 HUF
2,58
2,63
Tóth Károly: Fogászat. Bp., 1997, Medicina. 5. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés.
17165.

2 400 HUF
6,19
6,32
Sárvári Horváth Pál: Akvárium A.B.C. Bp., [1942], szerzői magánkiadás, 167 p. Egyetlen kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti illusztrált papírborító bekötve.
17166.

2 800 HUF
7,22
7,37
Fehér Jenő: A tavaszi flóra határozója. Legközönségesebb virágos növényeinknek könnyű és gyors határozója kezdők számára. Ismeretek Tára 15. Bp., 1922, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés.
17167.

1 600 HUF
4,21
A XX. század gyógyszerészei sorozat 2 kötete: Kósa László: Napló 1944. december 10. - 1945. október 17. + Dr. Mohr Tamás: Építőkövek a magyar gyógyszerészet 1940 utáni történetéhez. Bp., 2003, Dictum Kiadó. Kiadói papírkötés, újszerű állapotban, kiadói kartontokban.
17168.

2 400 HUF
6,19
6,32
Spergely Béla: Gyakorlati gyógyszerészet. Két részben. I. rész: A gyógyszerészi munkálatok és eszközök elméleti ismertetése. (A gyógyszerészi gyakorlatra alkalmazott fizika alapvonalai.) A gyógyszerészet tankönyve kezdők részére. Elméleti és gyakorlati útmutató a gyógyszerészet alapismereteinek elsajátításához. III. könyv 1. része. Bp., 1927,Athenaeum, VIII+152 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Dohos
17169.

2 000 HUF
5,15
5,26
14
Rupert Hochleitner: Ásványok, drágakövek, kőzetek. Ford.: Sebők Viola. Bp., 2006, Sziget. Kiadói kartonált papírkötés.
17170.

2 000 HUF
5,15
5,26
Matthes M. D. Fertőző betegségek. Bp., 1925. Gyógyászat .Kiadói papírkötésben
17171.

2 000 HUF
5,15
5,26
1881 Természettudományi Közlöny XIII. köt. 148. füzet, 1881. december. Szerk.: Szily Kálmán, Fodor József és Paszlavszky József. Kiadja a K. M. Természettudományi Társulat. Bp., Khór és Wein-ny., VIII p.+ 481-520 p. +IV p. (Benne: Dr. Wartha Vince: A magyar borról, 3 ábrával és 9 táblázattal). Kiadói papírkötés, a borító kissé szakadozott szélekkel, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
17172.

1 200 HUF
3,09
3,16

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.