Spergely Béla: Gyakorlati gyógyszerészet. Két részben. I. rész: A gyóg... https://www.darabanth.com/en/online-auction/430/categories~Books/Books-Natural-sciences-Medicine~1000018/Spergely-Bela-Gyakorlati-gyogyszereszet-Ket-reszben-I-resz-A-gyogyszereszi-munkalatok-~II2763547
2763547
17169
430
Books: Natural sciences, Medicine
Other collectibles
2 000 HUF
Description: Spergely Béla: Gyakorlati gyógyszerészet. Két részben. I. rész: A gyógyszerészi munkálatok és eszközök elméleti ismertetése. (A gyógyszerészi gyakorlatra alkalmazott fizika alapvonalai.) A gyógyszerészet tankönyve kezdők részére. Elméleti és gyakorlati útmutató a gyógyszerészet alapismereteinek elsajátításához. III. könyv 1. része. Bp., 1927,Athenaeum, VIII+152 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Dohos
Share: Facebook
Photo of the item taken by
: karap_norbert
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035