Books: Natural sciences, Medicine

Number of items: 21

Számvetés. Jubileumi Kiadvány Papp Gyula akadémikus tiszteletére. DEDIKÁLT! Szeged, 2007. Kiadói műbőr kötés, jó állapotban.
17173.

1 000 HUF
Jaszovszky Miklós-Barna Balázs: Mazőgazdasági és ipari ismeretek a polg. fiúiskolák első osztálya számára. Bp.,1927, Kir. M. Egyetemi Nyomda. Kiadói papírkötés, foltos, kissé sérült borítóval, kissé foltos lapokkal, néhány lapon bejelöléssel.
17174.

800 HUF
Tóth Csaba: Az urológia színes atlasza. Bp., 2001, Medicina. Kiadói papírkötés.
17175.

2 400 HUF
17176.

800 HUF
Vajda Ernő: Fák, ligetek, erdők. Bp., 1962, Mezőgazdasági Kiadó. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés.
17177.

1 000 HUF
Lindau, Gustav: Die mikroskopischen Pilze. [1-2. rész, egy kötetben.] Kryptogamenflora für Anfänger. Zweiter Band. Berlin, 1912-1922, Julius Springer, VI+(2)+24+276 p., (6)+11+301 p. Szövegközi és egészoldalas illusztrációkkal. Német nyelven. Korabeli félvászon-kötésben, a gerincen sérüléssel, belül jó állapotban, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17178.

5 000 HUF
10
Csapodi István: Az ember szeme. Bp., 1910. Franklin. 110p. Kiadói, sérült gerincű papírkötésben
17179.

2 000 HUF
10
17180.

1 800 HUF
József Antall- Géza Szebellédy: Aus den Jahrhunderten der Heilkunde. Semmelweis-Museum für Medizingeschichte., Bp., 1973., Kossuth., félvászon-kötés, papír védőborítóban. Jó állapotban.
17181.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF