Photo

Number of items: 432

cca 1940-1950 Bp., Babcock-Wilcox kazánok a Székesfővárosi Közlekedési Rt. erőtelepén, Ganz Danubius Rt., kartonlapra kasírozott fotó, hátoldalán feliratozva, szélén kis sérülésekkel, 28x22 cm
13217.

2 000 HUF
5,39
5,83
cca 1916-1942 Vegyes fotó tétel, 3 db, rajta téli fotókkal, valamint 1 kisiklott vonattal, 11x17 cm és 17x26 cm közötti méretben
13218.

2 000 HUF
5,39
5,83
1970 Pop-Fesztivál Skandinávia, amatőr művészfotó, a hátoldalon feliratozva, 24x18 cm
13219.

1970 "Pop-Fesztivál Skandinávia", amatőr művészfotó, a hátoldalon feliratozva, 24x18 cm

1 200 HUF
3,23
3,50
cca 1987 4 db régi mozdonyokat, illetve HÉV szerelvényt ábrázoló fotó, közte három a hátoldalon pecséttel jelzett (fényképezte Karai Sándor), 14x9 cm és 28x21 cm között
13220.

1 600 HUF
4,31
4,66
1905 Baja, I. és II. osztályos tanulók tablóképei, 2 db fotó, sérült kartonon, 22x16,5 cm
13221.

2 400 HUF
6,47
7,00
cca 1930-1960 Családi fotóalbum, kb. 150 db vegyes fotóval (közte több budapesti, külföldi utazások, stb.), vegyes méretben. Harántalakú, zsinórfűzéses régi albumban.
13222.

4 600 HUF
12,40
13,41
1923 Davidovics Géza fényképész, holokauszt-túlélő, fiáról készített felvétele. Jelzett, feliratozott fotó, kartonra kasírozva, hártyapapírral, 23,5x17,5 cm
13223.

1 400 HUF
3,77
4,08
cca 1960 -1970 Az MTV vezető híradósai, köztük Matúz Józsefné, nagyméretű fotó, hátoldalán feliratozott, ragasztásnyomokkal, 30x24 cm
13224.

1 000 HUF
2,92
7 db keményhátú + 4 db egyéb fotó, benne érdekes, feliratozottak is
13225.

2 000 HUF
5,39
5,83
Nem élhetek muzsikaszó nélkül és a Magyarok c .film 6 db film fotója. 24x18cm
13226.

4 000 HUF
10,78
11,66
cca 1900 Természettudományi tanszéken készült nagyméretű, keményhátú fotó 25x20 cm
13227.

2 000 HUF
5,39
5,83
cca 1920-1940 Gyerekportrék, 4 db fotó, egyik Schnitzer marosvásárhelyi műterméből, 24×18 cm
13228.

800 HUF
2,33

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2022 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.