https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Photo

Number of items: 432

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1929. január 20. Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, a szerző által feliratozva (Budapest, János-hegy), 7,6x10,5 cm
12793.

1929. január 20. Kinszki Imre (1901-1945) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotó, a szerző által feliratozva (Budapest, János-hegy), 7,6x10,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
54,05
EUR
,
58,82
USD
Number of bids:
0
cca 1978 Balásy Pál (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás (Lánchídi részlet), ezüst zselatinos fotópapíron, 19,5x27 cm
12794.

cca 1978 Balásy Pál (?-?) budapesti fotóművész hagyatékából jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás (Lánchídi részlet), ezüst zselatinos fotópapíron, 19,5x27 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
12
cca 1960 Enders Antal: Jön a hullám. nagy méretű művész fotó. Jelzett 30x41 cm
12795.

cca 1960 Enders Antal: Jön a hullám. nagy méretű művész fotó. Jelzett 30x41 cm

 
The item is not available
Starting price:
3 200 HUF
8,65
EUR
,
9,41
USD
Number of bids:
0
cca 1975 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás (Őszi erdő), ezüst zselatinos fotópapíron, 27,5x19,5 cm
12796.

cca 1975 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli, vintage fotóművészeti alkotás (Őszi erdő), ezüst zselatinos fotópapíron, 27,5x19,5 cm

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
6
cca 1970 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Borsóaratás), ezüst zselatinos fotópapíron, 28,5x20,5 cm
12797.

cca 1970 Gebhardt György (1910-1993) budapesti fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Borsóaratás), ezüst zselatinos fotópapíron, 28,5x20,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
cca 1960 Galambos László: Vásárban. nagy méretű művész fotó. Jelzett 30x41 cm szélén kis szakadással
12798.

cca 1960 Galambos László: Vásárban. nagy méretű művész fotó. Jelzett 30x41 cm szélén kis szakadással

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
cca 1982 Gyenes Kálmán (1941-2016) szegedi fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (Motorverseny), ezüst zselatinos fotópapíron, 20,7x29,2 cm
12799.

cca 1982 Gyenes Kálmán (1941-2016) szegedi fotóművész hagyatékából, jelzés nélküli vintage fotóművészeti alkotás (Motorverseny), ezüst zselatinos fotópapíron, 20,7x29,2 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
5
cca 1984 Gyenes Kálmán (1941-2016) szegedi fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Vége), ezüst zselatinos fotópapíron, 17,7x30 cm
12800.

cca 1984 Gyenes Kálmán (1941-2016) szegedi fotóművész hagyatékából, feliratozott vintage fotóművészeti alkotás (Vége), ezüst zselatinos fotópapíron, 17,7x30 cm

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Gyarmati István: XIV. Ilka u 34/a Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.
12801.

Gyarmati István: "XIV. Ilka u 34/a" Egyedi fotóművészeti alkotás. Jelzett, sorszámozott 2/10. Tanusítvánnyal. Fotó mérete: 40x40 cm, keretben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
cca 1950-1960 Komlós Tibor (1923-1976): Jégtáncosnő, pecséttel jelzett fotóművészeti alkotás, 23,5x17,5 cm
12802.

cca 1950-1960 Komlós Tibor (1923-1976): Jégtáncosnő, pecséttel jelzett fotóművészeti alkotás, 23,5x17,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0
cca 1979 Mészáros László: Hébéres, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 39,5x29,5 cm
12803.

cca 1979 Mészáros László: Hébéres, feliratozott, vintage fotóművészeti alkotás, 39,5x29,5 cm

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Markovics Ferenc (1936-2019): A homok játéka (Play of the sand), 1970. 1:1-es nagyítás fotópapírra. Jelzett fotóművészeti alkotás, matt fekete paszpartuval. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. Felületi sérüléssel. 38x25 cm
12804.

Markovics Ferenc (1936-2019): A homok játéka (Play of the sand), 1970. 1:1-es nagyítás fotópapírra. Jelzett fotóművészeti alkotás, matt fekete paszpartuval. Hátoldalán a művész bélyegzőjével. Felületi sérüléssel. 38x25 cm

 
The item is not available
Starting price:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment