Photo

Number of items: 432

1911 A mezőberényi Iparos Ifjúsági Egylet műkedvelői karácsonyi előadásának résztvevői, kartonra kasírozott fotó, hátoldalon feliratozva, 17,5×23 cm
13205.

6 000 HUF
cca 1930-1940 Bártfa, Szent Egyed-templom részlet, hátoldalon feliratozott fotó, sarkán törésnyom, 23,5×17,5 cm
13206.

1 000 HUF
1914 Budapest, Liszt Ferenc tér, Auguszta zenekar, karmester Szikla Adolf, kartonra kasírozott fotó Erdélyi műterméből, sarkán törésnyom, sérült karton, 22×29 cm
13207.

7 000 HUF
18,92
20,59
1915-1946-47. kislány fotója, 22x16cm, és tablófotó, 9x14 cm
13208.

1 000 HUF
cca 1984 Tokodaltáró, Dorogi Szénbányák brikettgyárának építése, tereprendezés (ZIL teherautók, betonmixer, markoló), 2 db fotó, 23x14 cm és 24x18 cm
13209.

800 HUF
1902 Pozsony városi m. kir. posta-távirda és távbeszélő hivatal kezelő személyzetének csoportképe, Kárpáti Gyula posta-távirda főfelügyelő és hivatali főnök úrnak 25 éves szolgálati jubiluma emlékére, vintage fotó, Kozics Ede pozsonyi fényképész hidegpecsétjével jelzett, sérült, kartonra ragasztva, 27×37 cm
13210.

1 000 HUF
1933-1936 Családi úti fotók az 1933-1936-os évekből, rajta Kecskeméti Színházzal, vadásztársaságggal, balatonboglári, hévízfürdői, keszthelyi, szegedi monori fotókkal, rajta adriai fotókkal is: Laurana (Lovran), Lussinpiccolo (Mali Lošinj), Cherso (Cres)...stb. Feltehetőleg valami színházi társulathoz köthető személy hagyatékából. 8 kartonlapon, 89 fotó, sűrűn feliratozva, a fotók egy része hiányzik a kartonról, egy-két fotó sérült, a kartonokon sérülésnyommal, egy karton hiányos. Különféle méretben, kb. 8x5 és 9x14 cm közötti méretben.
13211.

4 000 HUF
1925 Látogatók csoportképe a Vatikánban, a S. Damasso udvarban, üvegnegatív, borítékon feliratozva, 9x6,5 cm
13212.

1 000 HUF
cca 1910 Sétáló hölgy beazonosítandó helyszínen, színezett üvegdia, 8,5x8,5 cm
13213.

1 000 HUF
cca 1900-1910 4 db portré üvegnegatív, kopott, 12x9 cm
13214.

1 000 HUF
Szatócsbolt valahol Magyarországon. hímző asszony, cukorkák, stb. Látványos keményhátú fotó kartonon. 28 x23 cm
13215.

5 000 HUF
Kis fotó tétel, keményhátú fotók , kabinet és vizitkártyák vegyes állapotban
13216.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF