Gáthy Fülöp: Embersors. Az örök mese. Muhits Sándor rajzaival. Bp., 1935. Magyar Iparművészek Országos Egyesülete,(Kir. M. Egyetemi Nyomda-ny.). A fametszést Kaza György végezte. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötésben. Számozatlan példány.
XIX-XX. századi magyar festészet. Szerk.: Ibos Éva. Kisújszállás, 2007, Pannon-Literatúra Kft. Színes és fekete-fehér képekkel, többe közt Munkácsy Mihály, Ferenczy Károly, Vaszary János, Aba-Novák Vilmos, Márffy Ödön, Bortnyik Sándor, Kassák Lajos, Korniss Dezső, Anna Margit műveinek reprodukcióival illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
Beaumont, Cyril: Puppets and Puppetry. London-New York, 1958, The Studio. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Angol nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, intézményi bélyegzőkkel.
Egri Mária: Gácsi Mihály. Bp., 1977, Corvina, 4p.+12 (reprodukciók) t. Kiadói illusztrált karton mappában, Angol, német és francia nyelvű bevezető hiányzik.
Novotny Tihamér, Wehner Tibor (szerk.): A szentendrei Vajda Lajos Stúdió (antológia). Szentendre, 2000, Vajda Lajos Stúdió Kulturális Egyesület. 469p. efZámbó István, feLugossy László, Aknay János, Wahorn András, Bukta Imre és mások műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóval.
Bárdos Artur: Játék a függöny mögött. Bp., 1942, Dr. Vajna és Bokor, 210+(2) p. Lapszámozáson belül 12 képtáblával (4 színes, díszlettervek és képek) és számos szövegközi illusztrációval. A borító és a rajzok Kolozsváry Sándor munkái. Kiadói félvászon-kötés, sérült, kissé hiányos kiadói papír védőborítóban.